Obserwuj w Google News

Kate i William zostali memem. Gdy na niego spojrzała, zapomniała o fotoreporterach

2 min. czytania
19.07.2023 15:57

Księżna Kate po tym, jak zobaczyła aktora Jamesa Nortona, nieco się zapomniała. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu – łącznie z reakcją Williama.

Kate i William stali się memem. Gdy księżna na niego spojrzała, zapomniała o fotoreporterach
fot. Peter Byrne/Associated Press/East News

Księżna Kate i książę William są fotografowani od stóp do głów od lat. W końcu nauczyli się kontrolować swoje ruchy, zachowanie i wygląd do tego stopnia, że niemal na każdym kadrze wychodzą perfekcyjnie. Mimo tego i tak zdarzają się wpadki. Ta ostatnia jest jednak nad wyraz zabawna.

Zobacz też:  Księżna Kate trzęsie pałacem? To ona stoi za ostrym komunikatem do Meghan i Harrego

Księżna Kate zapomniała, że jest fotografowana

Wimbledon to najważniejszy turniej tenisowy odbywający się w Wielkiej Brytanii i jeden z najważniejszych na świecie. Tradycją więc już jest, że podczas rozgrywek obecna jest para książęca, która pełni rolę gospodarzy i kraju, i wydarzenia. Kate i William zasiedli więc na trybunach, a jakby tego było mało, to właśnie oni podawali zwycięzcom dłonie wręczając nagrody.

Następcy tronu witali również pozostałych gości – a tych Wimbledon przyciąga całą masę. I choć nie sposób znaleźć czas dla każdego, dla Kate nie mogła odmówić sobie krótkiej pogawędki z przystojnym Jamesem Nortonem.

Redakcja poleca

To zdjęcie to hit sieci

Jeden z fotoreporterów uchwycił moment poznania księżnej Kate z (najprawdopodobniej) nowym odtwórcą roli 007. Na fotografii widać, że członkini królewskiego rodu jest bardzo tym spotkaniem podekscytowana. Tak bardzo, że zapomniała i o zdjęciach, i o mężu i o dziecku.

Między Kate a Nortonem stała Charlotte, która została prawie „zmiażdżona” przez dorosłych. Całej sytuacji przyglądał się William, który miał zdecydowanie mniej tęgi nastrój niż jego małżonka.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS