Obserwuj w Google News

Krzysztof Stanowski kpi z Natalii Janoszek. „Doszło do niedotlenienia mózgu”

2 min. czytania
07.06.2023 07:47
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Stanowski opublikował nowy materiał poświęcony Natalii Janoszek. Kontrowersyjny dziennikarz nie przebierał w słowach i wyśmiał oświadczenie aktorki. Zapowiedział też, że przeprowadzi specjalny eksperyment społeczny w Mumbaju.

stanowski-kpi-z-janoszek-doszło-do-niedotlenienia-mózgu
fot. Wojciech Olkusnik/East News, You Tube (Kanał Sportowy)

Natalia Janoszek przerwała milczenie i wydała mocne oświadczenie, w którym zareagowała na materiał Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz zarzucił jej, że zmyśliła swoją karierę w Bollywood. Na odpowiedź twórcy „Kanału Sportowego” nie trzeba było długo czekać. Najpierw Stanowski wyśmiał Janoszek na Twitterze. - Tak wygląda najlepszy prezent, jaki mogłem otrzymać - napisał, komentując pozew, którym zagroziła mu gwiazda. Wkrótce opublikował nowe nagranie i zapowiedział dalsze kroki mające na celu podważenie wiarygodności Janoszek.

Krzysztof Stanowski znowu atakuje Natalię Janoszek. „Kłamstwo ma krótkie nogi”

Dziennikarz zdradził, co sądzi o pozwie w krótkiej rozmowie z Pudelkiem. - Kłamstwo ma krótkie nogi, jeszcze krótsze niż Janoszek - grzmiał w wywiadzie. Te same słowa padły także w nowym materiale Stanowskiego, który znalazł się na jego kanale You Tube. Kontrowersyjny twórca nie zostawił na aktorce suchej nitki.

- Natalia Janoszek żyje. To jest dobra wiadomość, bo trochę zaczynałem się obawiać, czy wszystko jest w porządku. Zakopała się na dwa tygodnie pod ziemię, do jakiejś dziury. (…) Zła wiadomość jest taka, że zaczęło jej brakować tlenu i doszło do niedotlenienia mózgu - nie przebierał w słowach Stanowski. - Nasza kochana bollywoodzka gwiazda uznała, że jakoś się bronić musi. Na swoim Instagramie oświadczyła, że nie ma zgody na hejt. Ja tutaj oświadczam, że nie ma zgody na fejk - kontynuował.

Redakcja poleca

Dziennikarz odniósł się do oskarżeń Janoszek zamieszczonych w jej oświadczeniu. Podkreślił, że nie wypowiadał się negatywnie na temat jej osiągnięć zawodowych, tylko stwierdził, że ich nie ma. - Ty dwa tygodnie siedziałaś nad jakimiś papierami z prawnikami i analizowałaś, czy jesteś gwiazdą? - drwił.

Następnie Stanowski zapowiedział, że planuje przeprowadzić eksperyment społeczny w Mumbaju. Zamierza sprawdzić, czy Janoszek rozpozna stu przypadkowo napotkanych mieszkańców Indii. Jeśli okaże się, że aktorka rzeczywiście jest popularna za granicą, Stanowski wpłaci 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Internetowy twórca zaapelował do gwiazdy, by przyznała się do oszustwa. - Nie chowaj się za pismem, w którym nie ma ani jednego konkretu. Napisz, co nieprawdziwego jest w moim materiale, a co prawdziwego jest w twojej karierze. (…) Zarobiłaś dużo pieniędzy na współpracach, których mieć nie powinnaś i ktoś się dał ci naciągnąć. (…) To są realnie zarobione pieniądze na niczym, na oszustwie - zakończył Stanowski.

Redakcja poleca

Oglądaj

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS