Obserwuj w Google News

Krzysztof Stanowski znów atakuje Natalię Janoszek. „Chodząca żenada”

2 min. czytania
06.06.2023 12:14
Zareaguj Reakcja

Natalia Janoszek w końcu przerwała milczenie i postanowiła zareagować na śledztwo Krzysztofa Stanowskiego. Celebrytka zapowiedziała już, że pozwie dziennikarza. Lider „Kanału Sportowego” dosadnie odpowiedział.

Krzysztof Stanowski Natalia Janoszek
fot. TRICOLORS/East News, screen YouTube Kanał Sportowy

Natalia Janoszek znalazła się pod ostrzałem krytyki, gdy Krzysztof Stanowski opublikował wyniki swojego śledztwa. Oskarżył ją o zmyślenie kariery w Bollywood – przekazał, że nie grała w tylu filmach, na ile mogło wskazywać, a prestiżowe nagrody, które otrzymywała, były wyróżnieniami, o których nikt nie słyszał. Po materiale Stanowskiego Natalia Janoszek zapadła się pod ziemię. Przebywała na urlopie i nie zabierała słowa. Teraz opublikowała oświadczenie, na które odpowiedział Krzysztof Stanowski.

Zobacz także:  Telewizja wiedziała, że Natalia Janoszek zmyśliła karierę? I tak ją promowali

Natalia Janoszek pozywa Krzysztofa Stanowskiego. Ten odpowiada

Natalia Janoszek wydała na Instagramie oświadczenie, w którym czytamy, że Krzysztof Stanowski mijał się z prawdą i prezentował wybiórcze fragmenty wypowiedzi. I chociaż każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, to dziennikarz w jej ocenie przesadził.

- Krytyka nie może jednak zmierzać do ośmieszenia i zniszczenia innej osoby. W imię wolności słowa nie można bezkarnie oczerniać, mówić półprawd i wyzywać drugiego człowieka, co pan Stanowski uczynił wielokrotnie w swoim materiale. Na kulturę hejtu nie powinno być niczyjej zgody – pisała Janoszek.

Redakcja poleca

Według Natalii Janoszek dziennikarz przedstawił informacje, które wprowadziły opinię publiczną w błąd, a sam Stanowski nie zweryfikował dostatecznie rzetelnie pewnych kwestii. Zapowiedziała też, że 6 czerwca złoży pozew przeciwko dziennikarzowi.

- Tak wygląda najlepszy prezent, jaki mogłem otrzymać – napisał Krzysztof Stanowski na Twitterze. Potem w rozmowie z „Pudelkiem” nieco się rozkręcił.

- Serial sądowy, który przed nami, może być najchętniej oglądaną produkcją w życiu tej blagierki. Już miałem nadzieję, że ze wstydu zakopała się pod ziemię, ale ktoś jednak wziął szpadel i tę chodzącą żenadę wydobył ponownie na powierzchnię  mówił Stanowski.

- Ale bardzo mnie to cieszy, bo będzie okazja, by regularnie - o ile rozprawy będą regularne - przypominać ludziom, by nie wierzyli w te wszystkie zmyślone gwiazdy. Będzie to też nauka dla naśladowczyń, że kłamstwo ma krótkie nogi, jeszcze krótsze niż Janoszek – dodał Krzysztof Stanowski dla „Pudelka”.

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS