Obserwuj w Google News

Konflikt u Pazurów. Dorota Chotecka o napiętych relacjach rodzinnych

2 min. czytania
11.01.2023 09:33
Zareaguj Reakcja

O napiętych relacjach w rodzinie Pazurów plotkuje się nie od dziś. O małym kontakcie z bratem męża i jego żoną mówiła niedawno Edyta Pazura. Teraz cichy konflikt skomentowała też Dorota Chotecka. Co powiedziała?

konflikt-w-rodzinie-pazurów-chotecka-zabrała-głos
fot. Kamil Piklikiewicz/East News, TRICOLORS/East News

Cezary Pazura nie może pochwalić się niezwykle dobrymi relacjami z rodziną. Niedawno Edyta Pazura przyznała, że brata męża, Radosława Pazurę i jego żonę Dorotę Chotecką widziała tylko kilka razy w życiu. O cichym konflikcie w rodzinie aktorów mówi się od dawna. Nie wiadomo, czy między jej członkami doszło do kłótni, czy najzwyczajniej w świecie za sobą nie przepadają. Enigmatyczne wypowiedzi żon Pazurów świadczą jednak o chłodnych rodzinnych relacjach.

Redakcja poleca

Dorota Chotecka o relacjach z Edytą Pazurą. Nie utrzymują kontaktu?

Po tym, jak Edyta Pazura przyznała, że nie spotyka się często z rodziną brata jej męża, głos zabrała Dorota Chotecka. Aktorka została zapytana przez jednego z fanów, czy to prawda, że nie utrzymują wraz z małżonkiem kontaktów z partnerką Cezarego Pazury.

- Kontakt jakiś jest - udzieliła wymijającej odpowiedzi Chotecka.

Choć gwiazda pytana o Edytę Pazurę udziela zdawkowych odpowiedzi, nie unika tematu rodzinnych relacji. W 2013 roku w rozmowie z Twoim Imperium przyznała, że nie pała przesadną sympatią do trzeciej żony jej szwagra.

- Z dzióbków sobie nie pijemy. Spotykamy się jak to w rodzinie. Ale każda rodzina ma swoje życie - mówiła, dając do zrozumienia, że nie pozostaje z Edytą w bliskich relacjach.

Aktorka podkreśliła jednak, że ze względu na córkę stara się utrzymywać dobry kontakt z bratem jej męża.

- Czarek jest ojcem chrzestnym Klary. Ona bardzo go lubi. Wprawdzie nie spotykamy się codziennie, ale gdy już się widzimy, są to miłe chwile. Chcielibyśmy, żeby nasze i jego dzieci również utrzymywały kontakt ze sobą. Czas jednak pokaże, na ile to się sprawdzi - podsumowała.

Spodziewaliście się, że w rodzinie Pazurów można na próżno szukać silnych więzi? A może nie ma w tym nic dziwnego i z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach?

chotecka-pazura
fot. Instagram (@dorotachotecka)