Obserwuj w Google News

To klapki nie od Ralpha Laurena, a od Ralpha Kamińskiego. Ceny identyczne

2 min. czytania
05.07.2023 08:48
Zareaguj Reakcja

Ralph Kamiński idąc śladem kolegów z branży wypuścił merch sygnowany swoją twarzą. Czy to dizajn wart swojej ceny? No, podobno o gustach się nie dyskutuje.

To klapki nie od Ralpha Laurena, a od Ralpha Kamińskiego. A ceny identyczne
fot. Wojciech Stróżyk/East News

Ralph Kamiński to jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Doczekał się rzeszy fanów, która chętnie wspiera swojego idola. Fani licznie zbierają się pod sceną, skandują słowa piosenek, kupują albumy i… klapki. Artysta postanowił wypuścić dość nietypowy jak na muzyka merch.

Zobacz też:  Ralph Kamiński o swoich kaprysach: "Podpatrzyłem u Dawida Podsiadły"

Nietypowy merch Ralpha Kamińskiego

Zazwyczaj muzycy oferują swoim fanom bluzy i koszulki sygnowane nazwą swojego bandu. W latach 90. popularne również były naszywki i przypinki z nazwiskami tych najpopularniejszych, a na początku lat 00. fanom próbowano sprzedać niemal każdy gadżet z nazwą ich ulubionej grupy czy z twarzą ich ukochanego artysty. Prym wiodły wówczas perfumy, a trend ten ostał się do dziś.

Eksperci od wizerunku szybko zdali sobie sprawę z tego, że sprzedawanie wszystkiego niekoniecznie może wyjść ich podopiecznym na dobre. Dziś więc stawia się na limitowane serie przeróżnych produktów. Jedni mają swoje kosmetyki, inni skarpetki, jeszcze inni lody czy kawy, a kolejni mogą mieć na przykład - klapki. Do tych ostatnich należy Ralph Kamiński, który dodatkowo pokusił się o klapki ze swoją twarzą. Produkt dostał wdzięczną nazwę – klapek twarzowych.

Redakcja poleca

Merch Raplpha Kamińskiego – ceny

Ile trzeba zapłacić za obuwie z zabawnymi zdjęciami Ralpha Kamińskiego? 235 złotych + koszty wysyłki (ok. 13zł). Przypominamy, że wciąż mówimy o Ralphie Kamińskim, a nie Laurenie.

Gdyby jednak ktoś nie miał takiej kwoty, a chciałby zafundować sobie lub komuś bliskiemu pamiątkę związaną z twórcą „Balu u Rafała”, może zakupić klasycznie koszulkę, płócienną torbę lub kubek. O ile koszulki i torby są takie, jakich się można spodziewać, to kubek jest nieco bardziej oryginalny – te w sklepie u Ralpha przypominają naczynia barowe z czasów PRL. Wtedy jednak słynne kubki bez ucha należały do tych najtańszych – dziś jest zgoła inaczej. Ten od Rafała kosztuje 55 zł.

Twarzowe klapki Ralpha Kamińskiego

Twarzowe klapki Ralpha Kamińskiego

‧ fot. sklep.ralphkaminski.com/screen
Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS