Obserwuj w Google News

Rozeszli się z powodu dziecka? Warnke ujawniła powód rozstania ze Stramowskim

2 min. czytania
23.07.2023 21:56

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski jesienią 2022 roku ogłosili rozstanie. Była para obecnie przygotowuje się do rozwodu. Katarzyna Warnke dopiero teraz postanowiła wypowiedzieć się na temat rzeczywistych przyczyn rozstania z Piotrem Stramowskim. Wszystko miało popsuć się po narodzinach dziecka. 

Katarzyna Warnke ujawniła powody rozstania z Piotrem Stramowskim
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w październiku 2022 roku ogłosili rozstanie. W wydanym oświadczeniu małżonkowie podkreślili, że decyzję o zakończeniu związku podjęli wspólnie. Wkrótce Stramowski przedstawił na salonach swoją nową partnerkę, Natalię Krakowską. Pytany o przyczyny rozstania z Katarzyną Warnke aktor nie chciał ujawnić szczegółów, lecz zapewniał, że nie doszło do zdrady. Warnke równie powściągliwie wypowiadała się na temat rozpadu małżeństwa, aż do teraz. W podcaście Żurnalisty gwiazda "Botoksu" powiedziała wprost o tym, co zachwiało jej małżeństwem z Piotrem Stramowskim. 

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke ujawniła powód rozstania z Piotrem Stramowskim

45-letnia aktorka traktuje rozwód jako nowe otwarcie w życiu. Przyznaje, że rozstaniu towarzyszyło mnóstwo trudnych emocji, lecz z ojcem Heleny pozostaje w przyjaznych relacjach. Liczy także, że uda jej się zbliżyć z nową partnerką Piotra Stramowskiego i zbudować dla córki zgodną patchworkową rodzinę. 

Zobacz także: Warnke o relacjach z partnerką Stramowskiego. Tego oczekuje od Natalii

Katarzyna Warnke wyznała w podcaście Żurnalisty, że to właśnie założenie rodziny okazało się punktem zwrotnym w jej związku z Piotrem Stramowskim. Małżonkowie mieli bowiem nie sprostać zmianom, jakie zaszły w ich życiu po narodzinach córki. 

Rozjechaliśmy się w budowaniu rodziny, dojrzałego związku. Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo - wyznała.

Aktorka podkreśliła, że przed dzieckiem codzienność upływała im głównie na rozrywce i dbaniu o własne przyjemności. 

- Mieliśmy ścisłe grono przyjaciół, z którymi bawiliśmy się setnie, więc impreza, impreza, impreza, Piotrek siłownia, ja joga, detoks, impreza i tak... To życie było jedną wielką zabawą - wyznała szczerze Warnke w rozmowie z Żurnalistą. 

Katarzyna Warnke nie pragnęła mieć dziecka 

45-letnia gwiazda wyjawiła, że bycie matką nigdy nie było jej wielkim marzeniem. O 10 lat młodszy Piotr Stramowski miał być bardziej zdecydowany na rodzicielstwo i to w dużej mierze ze względu na niego aktorka podjęła starania o ciążę. 

- Ja miałam takie coś, że: "a bo ja wiem...". I tak w tym zostałam i zaszłam w ciążę. To była świadoma decyzja, wiedzieliśmy, co robimy, natomiast we mnie było: "a bo ja wiem..." - wyznała mama 4-letniej Heleny. 

Próba ustabilizowania życia okazała się trudnym wyzwaniem. Katarzyna Warnke musiała zrezygnować z grania, żeby poświęcić się opiece nad córką. W tym czasie Piotr Stramowski kontynuował karierę, zgarniając kolejne role, które pchały go zawodowo do przodu. Katarzyna Warnke musiała zaakceptować ten stan rzecz. - No, a jak inaczej zajść w ciążę? Jak inaczej być w połogu? On niezmieniony w trakcie mojej ciąży i po ciąży, niekarmiący przecież. Nie ma wyjścia. Ktoś musi zarabiać - powiedziała w podcaście Żurnalisty. 

Zobacz także: Tak Stramowski i Warnke chcą wychowywać córkę. Dla wielu to nie do pojęcia

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska