,

Katarzyna Warnke przyłapana na randce. „Będzie z tego poważny związek”

20.03.2023 15:51

Katarzyna Warnke szybko zapomniała o Piotrze Stramowskim. Aktorka miała wziąć przykład z byłego partnera i szybko odnaleźć nową miłość. Gwiazda została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną.

katarzyna-warnke-przyłapana-na-randce-będzie-z-tego-poważny-związek
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się w pokojowej atmosferze. Aktorka, będąc gościnią „Dzień Dobry TVN”, opowiedziała o końcu ich związku i zapewniła, że zamierza wychowywać córkę, dzieląc się opieką z byłym partnerem. Wspomniała też o nowej ukochanej Stramowskiego.

- Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak - jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka. (…) Mamy bardzo dobre relacje, chociaż oczywiście wokół rozstania jest dużo emocji, trudnych emocji. Trzeba się pogodzić z tym, że coś się skończyło. Trzeba jakoś ułożyć życie wokół dziecka, przejmujemy się tym, jak ona to przeżywa - tłumaczyła w programie.

Okazuje się, że nie tylko aktor znalazł po rozstaniu nową miłość. Media donoszą, że Warnke coraz częściej jest widywana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

Katarzyna Warnke na randce z tajemniczym mężczyzną. „Świetnie czują się w swoim towarzystwie”

Jeszcze niedawno Twoje Imperium przekonywało, że aktorka była widziana na romantycznym spotkaniu z pewnym mężczyzną. Tabloid szczegółowo zrelacjonował przebieg randki. Para miała spędzić miłe chwile w warszawskiej restauracji, którą opuścili dopiero o 2 w nocy. Do taksówki udali się jednak oddzielnie prawdopodobnie po to, by zmylić obserwujących ich poczynania.

Wydaje się, że doniesienia Twojego Imperium mogą mieć wiele wspólnego z prawdą. Opisany przebieg zdarzeń potwierdza bowiem dziennikarz Super Expressu, który także miał być świadkiem randki Warnke z nowym partnerem w jednym z lokali w Alejach Ujazdowskich.

- Długo rozmawiali, patrzyli sobie w oczy, jedli smakołyki. Trwało to do drugiej w nocy. Nawet kiedy wsiedli do taksówki, byli zajęci sobą. Co rusz spoglądali na siebie, przytulali się. Kiedy kurs dobiegł końca, mężczyzna jak na dżentelmena przystało, odprowadził ukochaną do mieszkania - możemy przeczytać na portalu.

Dziennikarze tabloidu mieli też dotrzeć do osoby z otoczenia pary, która ponoć przyznała, że relacja aktorki z nowym ukochanym robi się coraz poważniejsza.

- Kasia i jej nowy znajomy świetnie czują się w swoim towarzystwie. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Może będzie z tego poważny związek... - miał przekonywać informator Super Expressu.

Spodziewaliście się, że Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke tak szybko odnajdą szczęście u boku innych partnerów?

loader

Logo radiozet Dzieje się