Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek w „Pytaniu na śniadanie” rozprawia o sukni ślubnej. Boli ją jedno

2 min. czytania
15.02.2023 20:23
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu – na ten temat huczą wszystkie media. Aktorka w ostatnim wydaniu „Pytania na śniadanie” postanowiła poruszyć temat sukien ślubnych. Gwiazda TVP ma już upatrzoną kreację?

Katarzyna Cichopek
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli zaręczyć się w Jordanii. Tuż po przylocie gwiazda TVP zaprezentowała w „Pytaniu na śniadanie” okazały pierścionek, wyglądem zbliżony do słynnej błyskotki, którą nosiła księżna Diana. Jednak póki dojdzie do ślubu, Kurzopki chcą najpierw zająć się uwiciem własnego gniazdka. Mają nie odkładać przygotowań do wielkiego dnia – Kasia Cichopek już szuka sukni?

Zobacz także:  Związek Cichopek i Kurzajewskiego nie przetrwa? Jasnowidz gorzko: "Miłości tam już nie czuję"

Katarzyna Cichopek rozprawia o sukni ślubnej

Temat sukien ślubnych, który został poruszony w „Pytaniu na śniadanie”, spadł prowadzącym jak z nieba. Pogadanka była zapewne bliska Kasi Cichopek, która powinna już myśleć nad oszałamiającą kreacją. W końcu jej ślub z Maciejem Kurzajewskim będzie wręcz wydarzeniem roku w serwisach plotkarskich.

- Wydaje mi się, że każda kobieta marzy o tym, by założyć piękną białą suknię i z wybrankiem swojego serca pójść do ołtarza – powiedziała Kasia Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”.

Aktorka odniosła się również do cen sukien ślubnych. Jej zdaniem kreacje są bardzo drogie i taki zakup może być sporym uszczupleniem budżetu przyszłych nowożeńców.

Redakcja poleca

Nie zdradziła jednak, czy sama ma na oku jakąś suknię i jak wyglądałaby jej wymarzona kreacja. Według doniesień kwestią miesięcy jest, kiedy Kurzopki wezmą ślub. Wtedy też dowiemy się, czy Kasia poszła w klasykę, falbany i brokaty, zmysłowe boho czy też wybierze zaskakującą suknię prosto od projektanta.

Kiedy odbędzie się ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? Według portali plotkarskich uroczystość ma odbyć się w wakacje. Pojawiły się też doniesienia, że para wcale nie zamierza ślubować sobie w Grecji – zresztą Kasia Cichopek zdementowała te plotki. Para ma pobrać się w Polsce, ponieważ zależy im na obecności bliskich, oszczędności i nieprzemęczaniu seniorów.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl