Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. „Stylizacja jak z bazaru”

2 min. czytania
15.02.2023 09:01

Katarzyna Cichopek pokazała obserwatorom nową modową propozycję i została ostro skrytykowana. Gwiazda chyba nie spodziewała się, że publikacja stylizacji sprowokuje internautów do tak negatywnych komentarzy.

cichopek-w-ogniu-krytyki-stylizacja-jak-z-bazaru
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek przechodzi obecnie prawdziwy renesans celebryckiej kariery. Gwiazda nie tylko gra w serialu „ M jak miłość”, ale też pojawia się w „ Pytaniu na Śniadanie” i show „ You can dance - Nowa generacja”. Wydaje się, że dzięki ujawnieniu związku z Maciejem Kurzajewskim wyrosła na jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Celebrytka nie marnuje więc czasu i stara się dobrze wykorzystać swoje kolejne pięć minut. Medialne zainteresowanie spienięża, reklamując masę produktów na Instagramie. Niestety nie wszystkie propozycje Katarzyny spotykają się z pozytywnym odzewem internautów. Prezenterka TVP została ostatnio mocno skrytykowana przez fanów.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek skrytykowana. „Pani się naprawdę tak ubiera, czy tylko reklamuje tę tandetę”?

Gwiazda ponoć przygotowuje się wraz z partnerem do remontu domu. Super Express przekonywał, że Cichopek ma już pomysł, jak zmniejszyć koszty renowacji poszczególnych pomieszczeń.

- Remont może przeprowadzić z pomocą przyjaciół i firm, które za reklamę chętnie podarują jej swoje usługi i materiały - miał mówić informator portalu i chyba miał rację, ponieważ na Instagramie Katarzyny pojawiła się relacja z wyboru płytek wyraźnie oznaczonego producenta mozaik ceramicznych i szklanych.

Celebrytka promowała ostatnio także walentynkowy konkurs marki kojarzonej z kawą, jednak najwięcej miejsca poświęca reklamie produktów firm odzieżowych. Niestety modowe wybory Katarzyny nie przypadły do gustu internautom, którzy nie przepuścili okazji, by skrytykować Cichopek.

- Kolejna stylizacja „jak z bazarku”… Zastanawiam się, czy Pani się naprawdę tak ubiera, czy tylko reklamuje tę tandetę...

- O, to wszystko na pokaz i dla pieniędzy… Świat schodzi na psy.

- Fajna dziewczyna, ale ubiera się nie bardzo dobrze, dopiero ma 40 lat pani, młodość, młodość wciąż...

- Te rękawki troszkę za długie.

- Płaszczyk „odmechlić”, bo paproszki się przylepiły - wytykali jej najdrobniejsze wpadki w komentarzach.

Aktorka podzieliła się też motywującym przesłaniem i zacytowała dr Izabelę Kopaniszyn, co także spotkało się z niezadowoleniem komentujących.

- Jeśli poniedziałek miałby być dla chętnych, to ja się zgłaszam. Nowy tydzień, nowa energia, nowe pomysły, nowa siła. @dr.izabela.ewa.kopaniszyn pisze: „Miej wielkie marzenia, ale ciesz się z małych rzeczy” i ja tak właśnie robię - napisała Cichopek pod zdjęciem i została pouczona, że w tym kontekście po skrócie „dr” nie powinna stawiać kropki, choć w tym przypadku była ona jedynie częścią nazwy profilu na Instagramie...

Zasłużyła na tak ostrą krytykę?