Obserwuj w Google News

Justyna Majkowska ujawnia prawdę o Michale Wiśniewskim. „Demokracji w zespole nie ma”

2 min. czytania
04.05.2023 11:18
Zareaguj Reakcja

Justyna Majkowska, jedna z wokalistek Ich Troje, ujawniła prawdę o Michale Wiśniewskim. Opowiedziała o tym, jak wyglądała jej współpraca z czerwonowłosym artystą. Zdradziła między innymi, że w zespole Wiśniewskiego nie ma miejsca na demokrację.

Justyna Majkowska ujawnia prawdę o Michale Wiśniewskim z Ich Troje
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Justyna Majkowska dołączyła do zespołu Ich Troje w 2001 roku i przez dwa lata występowała na scenie z Michałem Wiśniewskim. Wróciła do składu w 2006 roku, by wystąpić na Eurowizji i wzięła udział w trasie koncertowej z okazji 10-lecia działalności zespołu.

W 2003 roku Majkowska rozpoczęła karierę solistki. Choć jej współpraca z Michałem Wiśniewskim to już przeszłość, artystka wciąż wspomina ją jako wyjątkowy etap w życiu. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak pracowało jej się z byłym jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Redakcja poleca

Justyna Majkowska wspomina pracę w Ich Troje

Justyna Majkowska pracowała z Michałem Wiśniewskim przez dwa lata. Dziś wspomina ten okres jako niezwykle intensywny i wymagający. Popularność Ich Troje wiązała się z mnóstwem obowiązków, które całkowicie ją wyczerpały. W pewnym momencie było jasne, że Majkowska musi zejść ze sceny i skupić się na sobie.

To było coś trudnego do udźwignięcia. Czego  ja, jak się okazało, nie dźwignęłam, bo po tych dwóch latach byłam już tak wypalona, że wiedziałam, że muszę zrobić przerwę, albo odejść – mówiła w Jastrząb Post Majkowska.

Michał Wiśniewski to despota? Justyna Majkowska: nie znosi demokracji

Chociaż koncertowanie z Ich Troje było dla niej niezwykle wymagającym zadaniem, Majkowska wspomina ten okres w karierze jako jeden z wyjątkowych. Zdradziła, że Michał Wiśniewski był szefem, który nie pozwalał swoim współpracownikom dochodzić do głosu. Taki stan rzeczy Majkowskiej jak najbardziej odpowiadał.

On był takim szefem, który zawsze mówił o tym, że on nie znosi demokracji. I w ogóle demokracji w zespole nie ma, co mi bardzo odpowiadało, bo ja nawet teraz – będąc dojrzałą kobietą – lubię, gdy ktoś za mnie podejmuje decyzję i jeśli chodzi o wspólne działanie, to nie mam ciśnienia, że moje zdanie musi być najważniejsze – powiedziała.

Występy w Ich Troje były jedynie krótkim epizodem w jej życiu zawodowym. Po odejściu z zespołu Justyna Majkowska skupiła się na karierze solowej i dziś na swoim koncie ma dwa wydawnictwa  „Nie czekam na cud” i „Zakochana od jutra”. Prywatnie jest mamą trojga dzieci.

Źródła: RadioZET.pl/JastrzabPost.pl

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER