Obserwuj w Google News

Przetakiewicz wstydzi się swojego panieńskiego nazwiska? Zdradziła jak brzmiało

2 min. czytania
15.01.2023 16:44

Jakie nazwisko nosiła Joanna Przetakiewicz, zanim wyszła za mąż? Dlaczego nie wróciła do panieńskiego nazwiska? Gwiazda zdradziła swoje sekrety.

Joanna Przetakiewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Przetakiewicz miała trzech mężów. Jak nazywała się, zanim wyszła za mąż po raz pierwszy i czemu nie wróciła do swojego nazwiska po rozwodzie?

Joanna Przetakiewicz: jak brzmiało panieńskie nazwisko gwiazdy?

Joanna Przetakiewicz to polska bizneswoman, projektantka i osobowość telewizyjna. Jest dyrektorką domu mody La Mania, występowała też w wielu programach rozrywkowych, takich jak "Project Runway", czy "Azja Express".

Redakcja poleca

Jak podaje Pudelek, gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!". Mówiła w nim między innymi o swoim panieńskim nazwisku, które brzmiało Jaroszek.

Myślę, że nie jestem już tą samą osobą. Bo ja Joanną Przetakiewicz stałam się, mając 21 lat. Jest ogromny kosmos między tą osobą, która kiedyś byłam – młodą i niedoświadczoną – a pomiędzy tym, kim teraz jestem. Tylko fundament pozostaje ten sam.

W młodym wieku wyszła za swojego pierwszego męża, z którym doczekała się trójki synów. Po 16 latach małżeństwo się rozpadło, ale wspólnie z pociechami Przetakiewicz ustaliła, że zostanie przy swoim drugim nazwisku. Na początku lat 90. wspólnie z siostrą pierwszego męża założyła firmę Vita-Dent Centrum Stomatologiczne - pierwszą sieć dentystyczną w Polsce.

W wywiadzie Przetakiwiecz cofnęła się o kilkadziesiąt lat w przeszłość, by powspominać siebie jako nastolatkę.

Nastoletnia Joanna obudziła się bardzo szybko, bo jak miałam 13 lat. Doszłam wtedy do wniosku, że nie mam nic wspólnego z grzeczną dziewczynką. Miałam dużo nieobecności, nie zdałam z pierwszej klasy do drugiej. Pasje miałam inne niż nauka. Młoda Joanna była szalona i w ogóle nie przykładała się do lekcji. Przeciwieństwo tego, kim stałam się, mając 21 lat.

Jak widać, z łobuziary przeistoczyła się w kobietę sukcesu oraz jedną z najbogatszych gwiazd w Polsce.

Redakcja poleca

Joanna Przetakiewicz: życie miłosne gwiazdy

Przetakiewicz była wieloletnią partnerką Jana Kulczyka. To właśnie dzięki niemu weszła do świata bogaczy, celebrytów i mody. Przedsiębiorca zmarł w 2015 roku. Po jego śmierci związała się z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem. Pobrali się w 2020 roku.

RadioZET.pl/Pudelek/Viva!