Obserwuj w Google News

Przetakiewicz o śmierci Kulczyka. Opowiedziała o teoriach spiskowych

2 min. czytania
23.11.2022 16:55
Zareaguj Reakcja

Śmierć Jana Kulczyka była dla jego byłej partnerki Joanny Przetakiewicz prawdziwym ciosem. Dodatkowo w mediach społecznościowych pojawiły się teorie spiskowe, według których przedsiębiorca nadal żyje i tylko upozorował swoje odejście. Co na to właścicielka domu mody La Mania?

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk przez 10 lat stanowili bardzo zgraną parę. Zakochani poznali się podczas jednego z bankietów, podczas którego znany przedsiębiorca zauroczył się młodszą koleżanką. Choć ich drogi rozeszły się z powodu niewystarczającej ilości czasu, zapracowani celebryci pozostali w przyjaznych stosunkach.

Zobacz także:  Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka: "Zostanie w moim sercu na zawsze"

Joanna Przetakiewicz reaguje na teorie spiskowe na temat śmierci Kulczyka

Po śmierci jednego z najbogatszych Polaków media obiegły szokujące informacje. Internauci spekulowali, że jego odejście jest co najmniej podejrzane – wszak do zakończenia jego życia przyczynić się miał rutynowy zabieg. Teorie spiskowe głosiły, że Kulczyk sfingował swoją śmierć i bawi się w najlepsze na jednej z egzotycznych wysp.

Joanna Przetakiewicz postanowiła odnieść się do absurdalnych plotek podczas jednego z ostatnich wywiadów.

Słyszę to ciągle. Może to jest tak, że tęsknimy za osobowościami, których jest coraz mniej? Za ludźmi, którzy bardzo dużo dobrego wnieśli do życia kulturalnego, biznesowego. [...] Wszystkim się wydawało, że skoro Jan jest tak bogaty, że w zasadzie mógł sobie kupić każdy szpital w Stanach Zjednoczonych, to czemu zmarł tak nieprzewidywalną, dziwną i niepotrzebną śmiercią, że może to było sfingowane?

 – wyjaśniła w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Redakcja poleca

Właścicielka domu mody La Mania powiedziała również o szczegółach śmierci miliardera i stanowczo zaprzeczyła szokującym doniesieniom.

Nikomu się nie mieści w głowie, zresztą bardzo dużo pisano o tym w prasie austriackiej, że ta operacja była niepotrzebna i była źle przeprowadzona. To jest oczywiście przykry temat, ale Jan nie żyje i taka jest prawda

 – stanowczo oznajmiła Joanna Przetakiewicz.

Myślicie, że zamknęła tym usta niedowiarkom?

Gwiazdy, które odeszły w 2020 roku
21 Zobacz galerię
fot. LUKASZ SOLSKI/ Artur Zawadzki// Tomasz Urbanek/East News