Obserwuj w Google News

Joanna Przetakiewicz powtarzała klasę w liceum. "Miałam w d***e iść na matematykę"

2 min. czytania
23.11.2022 18:10
Zareaguj Reakcja

Joanna Przetakiewicz wyznała u Kuby Wojewódzkiego, że musiała powtarzać klasę w liceum. Szefowa La Manii nie zdała przez notoryczne wagary. Jak wyznała, zawrócił jej w głowie pewien muzyk rockowy. 

Joanna Przetakiewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Przetakiewicz dzisiaj należy do najbardziej przedsiębiorczych gwiazd w Polsce. Założycielka i dyrektor kreatywna marki La Mania nie ukrywa, że odniosła sukces dzięki odwadze i ogromnej determinacji, choć jeszcze w szkole średniej nie zapowiadało się, że zajdzie tak wysoko. Joanna Przetakiewicz przyznała się, że w liceum nie była prymuską i musiała powtarzać rok. 

Redakcja poleca

Joanna Przetakiewicz powtarzała klasę w liceum

Założycielka La Manii wyznała w programie Kuby Wojewódzkiego, że była rozpieszczoną jedynaczką i chętnie korzystała z wolności, jaką dawali jej rodzice. Skończyło się tym, że w pierwszej klasie liceum przestała się uczyć i z powodu dużej absencji musiała powtarzać klasę. Przetakiewicz wyznała u Wojewódzkiego, że nie miała wówczas głowy do nauki, bo zakochała się w pewnym muzyku. 

- Miałam chłopaka, który był ode mnie kilka lat starszy i też skończył to liceum i był uznany za zakałę tej szkoły, więc to już było zaj***ste i bardzo cool. On był rockowym muzykiem i w związku z tym, przyjeżdżał po mnie na motorze. No to umówmy się, że ja miałam w d*pie iść na matematykę, skoro mogłam sobie gdzieś z nim pojechać na motorze - opowiadała. 

Wyznanie projektantki rozbawiło Kubę Wojewódzkiego, który także zawalił rok w liceum. Showman wspominał kiedyś, że na koniec pierwszej klasy wystawiono mu aż siedem ocen niedostatecznych.

Joannie Przetakiewicz, mimo problemów, udało się skończyć liceum i pójść na studia. Projektantka ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim, a potem zdobyła uprawnienia radcy prawnego. W międzyczasie, na trzecim roku studiów, rozkręciła swój pierwszy biznes - razem z ówczesną bratową założyła jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce.

Gwiazdy bez matury: kto oprócz Edyty Górniak nie podszedł do egzaminu dojrzałości?
14 Zobacz galerię
fot. Jan Bielecki/East News