Obserwuj w Google News

Joanna Opozda miażdży Rzeźniczaka. "Żadnej nie dorastasz do pięt"

2 min. czytania
25.06.2023 22:13
Zareaguj Reakcja

Chyba nikt dawno nie przeskrobał sobie u tylu kobiet, co Jakub Rzeźniczak. Głośnym wywiadem u Żurnalisty piłkarz wywołał do tablicy kolejną znaną panią – Joannę Opozdę. Aktorka nie szczędziła gorzkich słów w stronę niepokornego sportowca.

Joanna Opozda miażdży Rzeźniczaka. "Żadnej nie dorastasz do pięt"
fot. Paweł Wodzyński/East News + Michał Klag/East News

Wywiad Jakuba Rzeźniczaka dla Żurnalisty zebrał mieszane opinie. Wielu uważa, że padło zbyt wiele gorzkich słów, choć z instagramowej relacji piłkarza wynika, że część odbiorców stanęła po jego stronie. Sportowiec wspomniał w swojej rozmowie wiele znanych nazwisk – przede wszystkim byłych partnerek, ale nie tylko.

Zobacz też:  Byłe Rzeźniczaka łączą siły. Ewelina Taraszkiewicz i Magdalena Stępień trzymają się za ręce

Jakub Rzeźniczak o Joannie Opoździe. Pomylił ją z Królikowskim?

Jakub Rzeźniczak dość szeroko opowiedział o swoich miłosnych podbojach i o tym, co ma do zarzucenia swoim byłym partnerkom. Z niebywałą szczerością relacjonował szczegóły swoich poprzednich relacji, po czym przyznał, że nie do końca rozumiał, dlaczego inni znani i lubiani krytycznie odnosili się do doniesień o jego sercowych perypetiach.

- Ja do tej pory pamiętam, jak znane osoby, jak Maffashion, Qczaj, czy Opozda wypisywały na mój temat, że jestem taki czy taki. Jak życie pokazało, związki tych osób się nie skończyły jakoś dużo bardziej odmiennie – powiedział w wywiadzie piłkarz.

Problem w tym, że Jakub Rzeźniczak mógł nieco pomylić postacie. To nie Joanna Opozda zostawiła ciężarnego Antoniego Królikowskiego dla sąsiada prawnika i to nie Maffashion zaliczyła potężną wizerunkową wtopę spotykając się z Rafalalą.

Redakcja poleca

Joanna Opozda miażdży Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak nie musiał długo czekać na odpowiedzi ani swoich byłych partnerek, ani na odpowiedź Joanny Opozdy. Aktorka postanowiła odnieść się do słów piłkarza za pomocą instagramowych stories.

- To, jak traktujesz kobiety i dzieci, jest dla mnie nie do przyjęcia. Nie ma mojej zgody na taką niegodziwość. Nigdy nie było i nie będzie – napisała na wstępie aktorka.

- Krytykujesz każdą swoją byłą partnerkę, a żadnej nie dorastasz do pięt. Dobrze, że udzieliłeś tego wywiadu, teraz już nikt chyba nie ma wątpliwości, jakim jesteś człowiekiem. Nie masz wstydu, nie masz klasy, nie uczysz się na swoich błędach. Przestań krzywdzić ludzi, zwłaszcza dzieci, w tym swoją córeczkę, która zwyczajnie nie zasługuje na taką podłość. Przemyśl to - napisała Opozda.

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News