Obserwuj w Google News

"Rolnik szuka żony": Jessica Miemiec już nie jest z Ricardo: "Nie cierpię po rozstaniu"

2 min. czytania
16.01.2023 18:28
Zareaguj Reakcja

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" już nie jest ze swoim partnerem, którego nazywała Ricardo. Dlaczego para się rozstała?

Jessica Miemiec/Instagram
fot. Jessica Miemiec/Instagram

Jessica Miemiec znów jest singielką. Jej związek ze starszym Ryszardem nie przetrwał próby czasu. Celebrytka wyjaśniła sprawę rozstania z Ricardo.

Jessica Miemiec z programu "Rolnik szuka żony" rozstała się z Ricardo

"Rolnik szuka żony" to program telewizyjny, w którym, jak sam tytuł wskazuje, posiadacze gospodarstw rolnych poszukują miłości. Hit TVP1 doczekał się 9. sezonów, a fani czekają na kolejne odcinki.

Redakcja poleca

Jedną z uczestniczek programu jest Jessica Miemiec, która pojawiła się w 5. sezonie i podbiła serca widzów. Chociaż nie znalazła miłości w show "Rolnik szuka żony", udało się jej związać z Ryszardem, którego nazywała Ricardo - 45-letnim mężczyzną. Związek narodził się w 2021 roku i Miemiec ogłosiła go za pośrednictwem swojego Instagrama. Chociaż zaręczyli się, ślubu nie będzie.

Celebrytka udzieliła na temat rozstania wywiadu dla "Teleshow". Podała w nim powody, dla których postanowiła rozstać się z Ryszardem.

Nie cierpię po rozstaniu, pogodziłam się z tym. Rozmawialiśmy o tym, że się rozstajemy. On był dużo starszy ode mnie - on miał 45 lat, ja miałam mniej, także to i tak by nie wyszło. 

Para podeszła więc do swojej relacji niezwykle dojrzale. Jessica i Ricardo poważnie porozmawiali i doszli do wniosku, że nie pasują do siebie charakterologicznie. Problemem była też różnica wieku. Stąd też decyzja o rozstaniu. Czy Miemiec znajdzie w końcu wymarzonego mężczyznę?

Redakcja poleca

"Rolnik szuka żony" sezon 10: kiedy premiera programu?

Hit TVP nie przestaje cieszyć się popularnością. Widzowie oczekują na 10. sezon programu "Rolnik szuka żony". Kiedy trafi na antenę TVP1? Według portalu Wirtualnemedia.pl, 10. odsłona produkcji ma zadebiutować dopiero jesienią 2023 roku. Na razie nie zdradzono konkretnej daty premiery programu.

RadioZET.pl/Teletydzień/Wirtualnemedia.pl