Obserwuj w Google News

Gwiazdy "Rolnik szuka żony" w kolejnym hicie TVP. "Chyba nie muszę przedstawiać"

2 min. czytania
11.01.2023 19:46
Zareaguj Reakcja

Widzowie, którzy zżyli się z bohaterami 9. edycji "Rolnik szuka żony", ponownie będą mogli zobaczyć ulubionych uczestników. Część z nich pojawi się w innym programie Telewizji Polskiej.

Uczestnicy "Rolnik szuka żony"
fot. screen: Instagram @swietokrzyskirolnik

" Rolnik szuka żony" po raz pierwszy pojawił się w ramówce Telewizji Polskiej w 2014 roku, bardzo szybko zyskując grono oddanych fanów. Za nami już dziewiąta edycja randkowego programu, w którym nie zabrakło wzruszeń, ale ich kontrowersji. Widzowie mieli swoich faworytów, pojawili się także bohaterowie, którzy musieli mierzyć się z falą krytyki. Mamy dobre wiadomości dla widzów, którzy stęsknili się za bohaterami "Rolnika". Zobaczymy ich bowiem w innym popularnym formacie TVP.

Redakcja poleca

Uczestnicy "Rolnik szuka żony 9" w kolejnym hicie TVP

Tomasz, Kasia i Klaudia zapisali się w pamięci widzów "Rolnik szuka żony", choć ten pierwszy nie u wszystkich wzbudził pozytywne emocje. To jednak za sprawą jego profilu na Instagramie dowiedzieliśmy się, że rolnik pojawi się w jednym z odcinków " Jaka to melodia?". Fotografia, na której pozuje z uśmiechniętym Rafałem Brzozowskim, nie pozostawia wątpliwości.

- Tego miłego pana chyba nie muszę przedstawiać. Miło było poznać. Dziękujemy za udany dzień - napisał były uczestnik "Rolnika".

Relację ze studia TVP opublikowała także partnerka Tomasza, Kasia, która pokazała się w towarzystwie Klaudii.

- Czyżby nowy program? - zalotnie zapytała fanów.

Specjalny odcinek "Jaka to melodia?" z ulubionymi bohaterami to z pewnością gratka dla wielu widzów. Produkcja wielokrotnie urozmaicała w ten sposób format, w teleturnieju mogliśmy oglądać między innymi Kamilę Boś i Grzegorza Bardowskiego, gwiazdy poprzednich edycji "Rolnika".

Post Tomasza z Rolnik szuka żony
fot. screen: Instagram @swietokrzyskirolnik