Obserwuj w Google News

Tomek z „Rolnik szuka żony” nie myśli poważnie o Kasi? Wymowne słowa

2 min. czytania
16.01.2023 17:33
Zareaguj Reakcja

Tomek z Rolnik szuka żony” ostatecznie związał się z Kasią. Uczestnicy programu TVP postanowili dać sobie szansę tuż po aferze z Zuzą – okazała się nieszczera względem 24-latka. Czy Tomek planuje zaręczyny z Kasią? Nie tak dawno sieć obiegło zdjęcie z uchwyconą witryną sklepu jubilerskiego.

Rolnik szuka żony Tomek Kasia
fot. screen Instagram kasia.c__

Tomek i Zuza z „Rolnik szuka żony” byli najbardziej kontrowersyjną parą ostatniego sezonu programu TVP. Internauci zarzucali dziewczynie, że wcale nie zgłosiła się w celu szukania miłości, a rozgłosu. Z kolei Tomek dostał po uszach za to, że nie wybrał zauroczonej w nim Kasi, którą zdążyła polubić jego rodzina. Ostatecznie rolnik poznał prawdę o Zuzie podczas spotkania z jej bliskimi. Sam zresztą przyznał, że przeszkadzało mu, iż wybranka okazywała czułość i jakiekolwiek emocje tylko przed kamerami.

Zobacz także:  Kamila z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Po burzy w sieci wydała oświadczenie

Rolnik szuka żony: Tomek szykuje się do zaręczyn z Kasią?

Klaudia, która w programie „Rolnik szuka żony” związała się z Valentynem, w grudniu zszokowała fanów show TVP. Pokazała na Instastory zdjęcie, na którym widać Tomka wpatrującego się w pierścionki na witrynie jubilerskiej.

- Coś się święci – napisała rolniczka.

rolnik szuka żony tomek zaręczyny
fot. screen Instagram k_klaudii

Od tamtej pory fani spekulują na temat zaręczyn Tomka i Kasi. Para raczej woli dobrze się poznać i zakochani nie spieszą się tak jak Michał i Ada. Nadal nie mieszkają ze sobą na stałe, a 24-latek w rozmowie z „Party” wyznał, czy w najbliższym czasie obdaruje ukochaną małą błyskotką.

- Jeśli chodzi o nasze plany na przyszłość, to zostawiamy je dla siebie, bo nam się spodobało to, że już jesteśmy sami we dwoje, bez udziału innych. Jeśli chodzi o zdjęcie Klaudii, to nie doszukiwałbym się tam nic specjalnego. Zobaczymy! - odpowiedział tajemniczo Tomek.

Redakcja poleca

Kasia wyznała również „Party”, co działo się, kiedy Tomek wybrał Adę. Dziewczyna nie chciała, żeby tak to się skończyło i miała z rolnikiem kontakt po programie. Szczerze przyznała, że było ciężko i brakowało jej Tomka, ale oboje dążyli do jakiegokolwiek kontaktu. Jak widać upartość i cierpliwość zaowocowały.

RadioZET.pl/Party.pl

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen