Obserwuj w Google News

Jarosław Jakimowicz pokazał pozytywny wynik testu. „Za pierwszym razem”

2 min. czytania
04.08.2023 15:08
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz wrócił na Instagrama. Od tego czasu publikuje posty, w których komentuje działania Telewizji Polskiej i porusza tematy bliskie jego sercu. Niedawno przekazał internautom radosne wieści.

Jarosław Jakimowicz pokazał pozytywny wynik testu. „Za pierwszym razem”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jarosław Jakimowicz rozstał się z Telewizją Polską w atmosferze skandalu. Niewiele później zaczął publiczne pranie brudów na Instagramie. Oskarżył swoich byłych przełożonych o manipulację i odniósł się do informacji, sugerujących, że został zwolniony z TVP przez skargi, które lawinowo spływały do jego szefostwa.

W tym natłoku przepełnionych goryczą informacji znalazł się jeden post, w którym były gwiazdor TVP Info dał wyraz swojej radości i dumie. I wcale nie chodzi tu o to, że rzekomo znalazł zatrudnienie w TV Trwam.

Jarosław Jakimowicz przekazał radosne wieści. Udało się za pierwszym razem

Jakimowicz nie krył swojego zadowolenia z faktu, że jego syn zdał egzamin na prawo jazdy. Na dowód opublikował na Instagramie zdjęcie karty egzaminacyjnej.

Można za pierwszym razem? Można. Gratulacje, Synku - napisał.

Niestety Jakimowicz zablokował możliwość zamieszczania komentarzy pod postem. Nie dowiemy się więc, jak na tę informację zareagowali internauci. Jednak nie to jest przecież najważniejsze – istotne jest to, że w rodzinie Jakimowicza pojawił się nowy kierowca. Być może niedługo będzie mógł podwozić tatę do Torunia…

Redakcja poleca

Jarosław Jakimowicz ma syna. Kim jest Jovan Jakimowicz?

Jovan jest synem Jarosława Jakiowicza i Joanny Sarapaty, malarki. Początkowo rodzice chętnie pokazywali się z nim publicznie, później – zapewne w trosce o jego prywatność – pozwolili mu usunąć się w cień. Dziś Jovan ma 23 lata i na co dzień mieszka w Londynie. Chociaż nie jest gwiazdą, udało mu się zebrać imponującą liczbę obserwujących na Instagramie. Jego profil śledzi prawie 3 tysiące osób.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @jaroslaw.jakimowicz69