Obserwuj w Google News

Izabela Kuna bez biustonosza. Aktorka pokazała zdjęcie topless [FOTO]

1 min. czytania
24.08.2021 15:05
Zareaguj Reakcja

Izabela Kuna zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie najnowszym zdjęciem. Aktorka polskich filmów i seriali pokazała się topless. Uwagę internautów zwrócił także zabawny opis dołączony do fotografii.

Izabela Kuna
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Izabela Kuna to znana polska aktorka, którą widzowie kojarzą z takich produkcji, jak "Lejdis", "Drogówka", "Wołyń" czy "Śniadanie do łóżka". Gwiazda jest aktywna także w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 55 tys. osób. Ostatnio Iza Kuna zaskoczyła swoich obserwatorów nietypowym zdjęciem. Aktorka pokazała się topless, a piersi zakryła dłońmi.

Zobacz także:  Polskie gwiazdy pozują topless. Przypominamy najgorętsze sesje z Instagrama [ZDJĘCIA]

Izabela Kuna topless

Izabela Kuna pokazała zdjęcie z wakacji. Aktorka spędziła kilka ostatnich dni w słonecznej Hiszpanii i radośnie korzysta z pięknej pogody. Na najnowszej fotografii widzimy ją zanurzoną w morzu, jednak strój kąpielowy nie jest kompletny. Gwiazda zapozowała do zdjęcia bez biustonosza.

- Isabele, ma belle! Dopięłaś swego i pokazałaś światu gołą du*ę. Matka płakała całą noc i pierwszy raz odkąd się urodziłaś wypiła całą butelkę advocata. Babcia Aniela wypaliła doniczkę marihuany i krzyczała na balkonie: Fu*k memories, youth and my sister Danuta - czytamy w opisie.

Zarówno sama fotografia, jak i dołączony zabawny opis spotkały się z pozytywnym odbiorem internautów. Fani chwalą poczucie humoru gwiazdy oraz jej dystans do siebie. Nie zabrakło także komplementów dotyczących figury. 50-letniej aktorce zgrabnej sylwetki może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Podoba wam się zdjęcie?

Polskie gwiazdy pozują topless. Przypominamy najgorętsze sesje z Instagrama [FOTO]