Obserwuj w Google News

Incydent kałowy w Hollywood. Mroczne chwile w życiu Pierca Brosnana

1 min. czytania
21.06.2023 14:13
Zareaguj Reakcja

Tajemniczy mężczyzna wypróżnił się na sąsiednim podwórku, po czym włamał się do domu Pierca Brosnana – informuje TMZ. Incydent miał miejsce w poniedziałek. Policja ujawniła motywację sprawcy.

Incydent kałowy w Hollywood. Mroczne chwile w życiu Pierca Brosnana
fot. Backgrid/East News, DECA

Pierce Brosnan został boleśnie doświadczony przez los. W poniedziałkowe popołudnie w miejscu jego zamieszkania doszło do niecodziennego zdarzenia. Tajemniczy mężczyzna załatwił swoje potrzeby fizjologiczne na podwórku sąsiada aktora, a następnie wparował do domu, należącego do Brosnana.

Zobacz także: Pierce Brosnan boi się o swoje życie. Aktor jest prześladowany

Chwile grozy w domu Pierce’a Brosnana

Irlandzki aktor, który wcielał się między innymi w kultowego Jamesa Bonda, przeżył coś, po czym nawet agentowi 007 trudno byłoby się otrząsnąć. TMZ informuje, że w poniedziałkowe popołudnie spokój w domu Brosnana zakłóciła obecność nieproszonego gościa.

Funkcjonariusze policji, którzy przybyli na miejsce, oznajmili, że tajemniczy mężczyzna załatwił swoje potrzeby na sąsiednim podwórku, a następnie ruszył w kierunku domu Pierce’a. Z ich relacji wynika, że nieznajomy okrążył ogród aktora, a potem dostał się do jego posiadłości, gdzie został przyłapany na myciu się w pralni…

Kiedy dostrzegł policjantów, zaczął uciekać, ale nie zabiegł daleko. Chwilę później został zatrzymany. Oskarżono go o włamanie i kradzież wody. A jak wam minął poniedziałek?

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com