Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska o ślubach w TVP. Nie dostała zaproszenia od Cichopek i Kurzajewskiego

2 min. czytania
01.02.2023 15:27
Zareaguj Reakcja

W TVP kroją się dwa śluby. Bajeczną ceremonią w Grecji potwierdziła już Karolina Pajączkowska. Niewykluczone, że w tajemnicy ślub planują także Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. O szczegóły próbowano wypytać Idę Nowakowską z "Pytania na śniadanie". Czy pojawi się na ślubie znajomych z telewizji?

Ida Nowakowska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS, Instagram:@katarzynacichopek

Ida Nowakowska wróciła już po wypadku do "Pytania na śniadanie" i znowu chętnie udziela wywiadów. Pomponik zapytał prezenterkę, czy wybiera się na ślub którejś ze znajomych par z telewizji. We wrześniu mają się pobrać Karolina Pajączkowska i Marcin Nowak z TVP Info. Sporo plotkuje się też o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Według nieoficjalnych doniesień słynne Kurzopki z "Pytania na śniadanie" miały się już zaręczyć. Para wprawdzie nie potwierdziła tych informacji, lecz może tylko czeka na dogodny moment, a w międzyczasie po cichu przygotowuje się do wielkiego dnia. Ida Nowakowska miała uchylić rąbka tajemnicy w tej sprawie.

Redakcja poleca

Ida Nowakowska nie dostała zaproszenia na ślub Kurzopków 

Czy gwiazda "Pytania na śniadanie" wybiera się na ślub do Karoliny Pajączkowskiej i Marcina Nowaka lub Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek? 

- Nie zostałam zaproszona na żaden, więc będę kibicować może dzięki zdjęciom na Pomponiku - skomentowała Ida Nowakowska.

Prezenterka póki co nie słyszała o planach ślubnych Cichopek i Kurzajewskiego. Nie ukrywa jednak, że nie ze wszystkimi znajomymi z pracy utrzymuje na tyle bliskie relacje, by wiedzieć, co się u nich dzieje. Z tego też powodu nie liczy na żadne zaproszenie. Jak przyznała, z Kasią i Maciejem w zasadzie się mijają. 

- My mamy takie koleżeńskie relacje, nie spotykamy się na co dzień, wręcz mijamy się nawet w pracy, więc nie ma jak tych relacji zbudować, bo kiedy ja pracuję, to te inne osoby nie, więc siłą rzeczy na co dzień się nie spotykamy - wyjaśniła w rozmowie z Pomponikiem Ida Nowakowska.

Trudno sobie wyobrazić, by na ślubie słynnej pary nie pojawił się nikt z "Pytania na śniadanie". Tym bardziej że wiele osób z ekipy od dawna kibicowało związkowi zakochanej dwójki. Ida Nowakowska jednak do nich nie należała, bo jak tłumaczyła, do dnia oficjalnego ujawnienia nie miała pojęcia o romansie znajomych z pracy. Ale życzy im jak najlepiej. 

Za to o wszystkim od dawna wiedziała Paulina Smaszcz. Ciekawe, jak była żona Macieja Kurzajewskiego zareaguje na jego ślub z Katarzyną Cichopek. Spodziewamy się raczej kolejnej porcji kąśliwych życzeń... 

Smaszcz złożyła Kurzajewskiemu zjadliwe życzenia. Potężna szpila w dniu jego 50. urodzin!