Obserwuj w Google News

Wypadek w "Pytaniu na śniadanie". Ida Nowakowska z poważnym urazem oka. "Boli okrutnie"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
25.01.2023 13:14

Ida Nowakowska poinformowała, że na planie "Pytania na śniadanie" doznała poważnego urazu oka. Niestety, diagnoza okulisty, którą prezenterka podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie nastraja optymistycznie.

Ida Nowakowska
fot. screen: Instagram @idavictoria / Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Ida Nowakowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej, którą możemy oglądać między innymi w roli prowadzącej " Pytania na śniadanie". W porannym formacie wielokrotnie dochodziło do niezaplanowanych wydarzeń, z reguły jednak nikomu nie działa się krzywda. Niestety, tym razem pozornie niegroźny wypadek sprawił, że Ida uszkodziła oko i musiała skorzystać z pomocy specjalisty. Gwiazda TVP usłyszała już diagnozę, która nie nastraja optymistycznie.

Ida Nowakowska miała wypadek na planie "Pytania na śniadanie". Gwiazda TVP doznała urazu oka

Na Instastory Idy Nowakowskiej pojawiła się niepokojąca relacja ze studia "Pytania na śniadanie". Okazało się, że prezenterka przypadkowo wpadła na ostrą gałązkę, która wpadła jej w oko. Mimo pomocy Tomasza Wolnego 32-latka odczuwała ból i musiała udać się do specjalisty.

- Kulisy dzisiejszego programu, taka przerwa reklamowa. Tego się nie spodziewałam. Przed pierwszą rozmową w "Pytaniu na śniadanie" wpadłam na ostrą gałązkę i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko. Dziękuję za opiekę i troskę ekipy (...) a teraz okulista, ten dzień zupełnie inaczej miał wyglądać. Dziękuję za wszystkie wiadomości wsparcia od samego rana. Obiecuję, że dam znać, jaka jest diagnoza. Boli bardzo, ale będzie ok - czytamy w relacjach Idy.

Nowakowska dotrzymała słowa i niedługo później zdradziła, co usłyszała od lekarza.

Redakcja poleca

Ida Nowakowska usłyszała diagnozę. Prowadząca "Pytania na śniadanie" uszkodziła oko na planie

Niestety, okazało się, że wypadek Idy Nowakowskiej był poważniejszy, niż mogło się wydawać.

- Niestety, mam bardzo poważną erozję rogówki (...) Oko mnie boli okrutnie, łzawi cały czas, poszliśmy kupić antybiotyki - poinformowała.

Na szczęście gwiazda TVP może liczyć na wsparcie i opiekę męża Jacka Herndona i synka Maksymiliana.

- Ci dwaj potrafią poprawić humor, panowie mają głupawkę. My two favorite boys - napisała w opisie nagrania.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Nowakowskiej do zdrowia.

Post Idy Nowakowskiej
fot. screen: Instagram @idavictoria
Post Idy Nowakowskiej
fot. screen: Instagram @idavictoria