Hailie Jade Mathers zaręczona. Córka Eminema przyjęła oświadczyny Evana McClintocka [FOTO]

Maciej Friedrich
07.02.2023 12:59

Hailie Jade Mathers przyjęła oświadczyny Evana McClintocka. Córka Eminema za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z zaręczyn z ukochanym. Co na to raper?

Hailie Jade Mathers, córka Eminema, zaręczona
fot. screen: Instagram @hailiejade

Eminem to postać, której nie trzeba przedstawiać nie tylko fanom rapu. Jeden z najpopularniejszych na świecie artystów nie miał lekkiego życia, otwarcie opowiadał o uzależnieniu od narkotyków i myślach samobójczych. Także w życiu rodzinnym gwiazdora dochodziło do zawirowań, Eminem dwukrotnie wziął ślub i dwukrotnie rozwiódł z Kimberly Anne Scott. Owocem ich związku jest córka Hailie Jade. Jak się okazuje, niedługo sama może stanąć na ślubnym kobiercu. 26-latka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest zaręczona.

Hailie Jade Mathers zaręczona. Córka Eminema pokazała zdjęcia z oświadczyn

Hailie Jade Mathers ma już 27 lat i odniosła sukces jako influencerka. Jej profil na Instagramie, gdzie pokazuje swoje życie i dzieli się zdjęciami w rozmaitych stylizacjach, obserwują już ponad 3 miliony użytkowników. Teraz fani Hailie mieli okazję cieszyć się razem z nią z rozpoczęcia nowego etapu życia. Córka Eminema pochwaliła się w sieci zdjęciami z oświadczyn ukochanego Evana McClintocka, które oczywiście przyjęła. 

- Zwykłe podsumowanie weekendu. 04.02. 2023, kocham cię - napisała.

Pod postem Mathers zaroiło się od gratulacji zachwyconych fanów.

- Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa  z powodu waszej dwójki. Nie mogę się doczekać na ten rozdział waszego życia.

- Ale dorosłaś, gratulacje!

- Wyobraź sobie, musisz poprosić najlepszego rapera wszech czasów o rękę jego córki. Chłopcze, traktuj ją jak królową, albo wyjdzie cały album, który zrujnuje ci życie - czytamy.

Córka Eminema jest zaręczona. Hailie Jade Mathers przyjęła oświadczyny

Hailie Jade Mathers jest oczkiem w głowie Eminema, wielokrotnie inspirowała rapera do tworzenia przebojów. Wspominał o niej w takich hitach jak "Mockingbird" czy "My Dad's Gone Crazy", w którym możemy usłyszeć 27-latkę.

- Hailie była moją główną inspiracją, zwłaszcza kiedy się urodziła, a ja nie byłem sławny, nie miałem pieniędzy i nie miałem gdzie mieszkać. Zastanawiałem się wtedy 'jak ja ją wychowam' i to dało mi motywacje do działania. Ona zawsze była moją siłą napędową - opowiadał gwiazdor w rozmowie z MTV.

Miejmy nadzieję, że Eminem polubił przyszłego zięcia.

loader