,

Co się stało z Gosią Andrzejewicz? Fani patrzą na twarz. "Mam zawał" [FOTO]

21.03.2023 17:10

Gosia Andrzejewicz wróciła z nowym singlem i... nowym wyglądem. Metamorfoza piosenkarki zrobiła ogromne wrażenie na fanach. Pod jej ostatnimi zdjęciami aż kipi od komplementów.  

Gosia Andrzjewicz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Gosia Andrzejewicz promuje nowy singiel "Na zawsze". To kolejny krok w karierze 39-letniej piosenkarki, która największe sukcesy odnosiła w latach 2004-2006, gdy na listach królowały jej hity "Pozwól żyć", "Słowa" oraz "Trochę ciepła". Po urodzeniu syna wokalistka zwolniła tempo i od tamtej pory mówiło się o niej częściej w kontekście walki z nadwagą niż dokonań muzycznych.

Słynna wykonawczyni "Pozwól żyć" przypomniała o sobie wokalnie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Potem uaktywniła się  z zaskakującymi wywodami na temat pandemii koronawirusa. W jednym z wywiadów Gosia Andrzejewicz broniła słów Edyty Górniak o szczepieniach, a pandemiczny stres radziła zwalczać miłością. Aktualnie wokalistka promuje swoją nową piosenkę i przy okazji chwali się na Instagramie imponującą metamorfozą. 

Odmieniona Gosia Andrzejewicz promuje nowy singiel

Wygląda na to, że problemy z wagą Gosi Andrzejewicz to już przeszłość. Wokalistka udostępnia teraz zdjęcia, na których wygląda nadzwyczaj szczupło i ponętnie. Uwagę zwraca także odmieniona twarz Gosi Andrzejewicz, już bez słynnego pieprzyka, który był nieodzownym atrybutem jej urody na początku kariery. 

Pod ostatnimi postami wystylizowanej 39-latki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów.  

Heleno! Mam zawał! Gośka, hotówa z Ciebie! - podsumowują metamorfozę Gosi słynnym cytatem z "Kiepskich". 

- Przepięknie wyglądasz, ogromna przemiana!; - Bardzo sexy, jest ogień - mogła przeczytać o sobie gwiazda. 

Faktycznie, Gosia Andrzejewicz przeszła ogromną zmianę, ale uważamy, że jak najbardziej na plus. Zobaczcie kilka jej najnowszych sesji. Też macie "zawał" z zachwytu? 

Dominika Gwit rusza z nowym projektem. "Biznes z bielizną erotyczną"

loader

Logo radiozet Dzieje się