Obserwuj w Google News

Joanna Górska przeszła operację plastyczną. Odważna metamorfoza

1 min. czytania
23.02.2023 12:20
Zareaguj Reakcja

Joanna Górska oddała się w ręce specjalistów od medycyny estetycznej. Od pewnego czasu narzekała na wiotką powiekę, która utrudniała jej widzenie. Żeby poradzić sobie z tym problemem, przeszła zabieg, podczas którego wycięto jej część powiek.

Joanna Górska przeszła operację plastyczną. Odważna metamorfoza
fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News, Instagram: @joanna_gorska

Joanna Górska zmagała się ze schorzeniem, które zwykle dotyka ludzi w starszym wieku. Wiotka skóra powiek opadała jej na rzęsy, utrudniała widzenie i sprawiała, że dziennikarka nie czuła się pewnie. W końcu zwróciła się o pomoc do specjalistów.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska poświęciła urodę dla projektu. Zmieniła się nie do poznania

Joanna Górska przeszła operację plastyczną

Joanna Górska zgłosiła się do kliniki, w której pracują specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej. Przeszła zabieg, który miał poprawić wygląd jej powiek. Lekarz wyciął nadmiar skóry, który przeszkadzał Górskiej w widzeniu. Na Instagramie gwiazdy pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć efekt jej zabiegu. "Uwaga! Drastyczne obrazy" — ostrzegła

Joanna Górska poprawiła powieki
fot. Instagram: @joanna_gorska
Nie ma to jak nowe spojrzenie bez ciężkiej, kładącej się na rzęsach powieki i bez pomniejszającego się pola widzenia. Poprawa wyglądu… to tylko skutek uboczny - napisała na Instagramie.

Kim jest Joanna Górska?

Joanna Górska prowadzi program "Nowy Dzień z Polsat News". Wcześniej pracowała w "Wiadomościach" TVP, a od pewnego czasu możemy oglądać ją także w śniadaniówce TVN-u. Prywatnie związana jest z Robertem Szulcem.

Redakcja poleca

Źródło: RadioZET.pl/Magazynkobiecy.pl/Instagram:@joanna_gorska