Obserwuj w Google News

Gordon Ramsay przywitał na świecie szóste dziecko. Zdradził imię i płeć

2 min. czytania
11.11.2023 22:15
Zareaguj Reakcja

57-letni Gordon Ramsay powitał na świecie swoją szóstą pociechę. Kucharz pokazał urocze zdjęcie mamy z maluchem.

Gordon Ramsay przywitał na świecie szóste dziecko. Zdradził imię i płeć
fot. LAVU/BackGrid UK /East News

Gordon Ramsay to jeden z najpopularniejszych na świecie kucharzy. Rozgłos przyniosły mu liczne programy kulinarne, w których mógł pokazać nie tylko swoją wiedzę, ale i dość porywczy charakter. Można wręcz rzec, że to on był prekursorem rzucania talerzami (i mięsem) w kuchni przed kamerami. Ramsay choć nie stroni od kontrowersji w pracy, to w jego życiu prywatnym jest już zupełnie inaczej.

Zobacz też:  Daniel Martyniuk chce unieważnić ślub kościelny. „Papież daje ten rozwód”

Gordon Ramsay przywitał na świecie szóste dziecko

Kucharz na swoich social mediach rzadko porusza tematy inne niż te dotyczące gotowania. Jeśli odstępuje od wyjątku to tylko po to, by opublikować zdjęcie z którymś z członków swojej licznej rodziny. Tak też się stało 11 listopada, a powód Ramsay miał nie byle jaki. W końcu na świat przyszło jego szóste dziecko.

Dumny tata opublikował zdjęcie malucha w ramionach mamy. Dowiedzieliśmy się też od razu jakiej płci jest dziecko i jak dostało na imię. Szósta pociecha kucharza to chłopiec, który został nazwany Jesse James Ramsay.

Redakcja poleca

„Co za niesamowity prezent urodzinowy, powitajmy Jesse'ego Jamesa Ramsaya. Jeszcze jeden pakiet miłości dla brygady Ramsay!! 3 chłopców, 3 dziewczynki” – napisał na Instagramie słynny kucharz

.„Rodzina Ramsayów zdecydowanie w komplecie” – napisała z kolei żona kucharza.

Gordon Ramsay – kim jest jego żona?

Żoną Gordona Ramsay’a jest Tana Ramsey. Para jest małżeństwem od 27 lat i jak widać – całkiem nieźle im się wiedzie. Czym zajmuje się pani Ramsay? Z wykształcenia jest nauczycielką Montessori. Często występuje w telewizyjnych programach rozrywkowych, napisała też kilka książek kulinarnych. Od ponad dekady prowadzi w Londynie własny lokal gastronomiczny. Prywatnie od wielu lat przyjaźni się z Victorią Beckham.

Ramsayowie w przeciwieństwie do większości znanych małżeństw unikają publicznych afer i dramatów i ani myślą o rozwodzie. Widać, że rodzina jest dla nich wartością nadrzędną.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News