Obserwuj w Google News

Filip Chajzer zaręczył się po dwóch miesiącach znajomości!

2 min. czytania
23.11.2022 15:38
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer zaręczył się z nową partnerką podczas romantycznego urlopu na Dominikanie. Mimo że para poznała się zaledwie dwa miesiące temu, dziennikarz zapewnia, że to „miłość na całe życie”. Będzie ślub?

Filip Chajzer
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Filip Chajzer to prowadzący „Dzień dobry TVN”, którego albo się kocha, albo nienawidzi. Celebryta ma grono oddanych fanów i tyle samo przeciwników i często mierzy się z krytyką w mediach społecznościowych. Do historii przeszedł jeden z odcinków śniadaniówki, w którym udawał atak paniki – oburzeni widzowie wysyłali wtedy skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Zobacz także:  Filip Chajzer straci pracę? Jest reakcja KRRiT na zachowanie prezentera "Dzień Dobry TVN"

Filip Chajzer pochwalił się zaręczynami. Pokazał zdjęcie pierścionka

Mimo że Chajzer publicznie przeprosił za swoje zachowanie, wiele osób nie wierzyło w szczerość jego intencji. Dziennikarzowi zarzuca się, że po każdym skandalu usiłuje "przykryć" go przeprosinami i akcją charytatywną w celu ocieplenia swojego wizerunku. Proceder ten zyskał nawet specjalną nazwę – w słowniku miejskiego slangu pojawiło się określenie „chajzerować”.

Również życie uczuciowe Filipa Chajzera to istny rollercoaster. Kochliwy dziennikarz TVN w maju 2022 roku rozstał się z wieloletnią partnerką, Małgorzatą Walczak. Powodem rozpadu związku był romans syna Zygmunta Chajzera z Anną Jędrzejuk.

Gdy i ta relacja nie przetrwała próby czasu, dziennikarz zaskoczył swoich fanów szokującą informacją – okazało się, że... znów jest w związku. Trzecią w tym roku wybranką Chajzera została poznana w sieci Julia – właścicielka psa, z którym prezenter pozował podczas urlopu w Gdyni.  

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w Internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie

 – możemy przeczytać na Pudelku.

Redakcja poleca

Para wybrała się niedawno w romantyczną podróż na Dominikanę. Jak ustalił Pudelek, podczas upojnych wakacji Filip Chajzer oświadczył się nowej wybrance.

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy

 – ujawniła portalowi osoba związana z programem „Dzień dobry TVN”.

Zakochani po powrocie do kraju zostali przyłapani przez fotoreporterów, którzy dopatrzyli się na palcu Julii okazałego pierścionka.

Myślicie, że Filip Chajzer wkrótce ogłosi datę ślubu?

RadioZet.pl/Pudelek.pl

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS