Obserwuj w Google News

Filip Chajzer komentuje związek z 13 lat młodszą wybranką

2 min. czytania
18.11.2022 19:24
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer przyznał niedawno, że ma już kolejną partnerkę. Jego serce skradła tajemnicza Julia, z którą był widywany na romantycznych spotkaniach. Dziennikarz postanowił zdradzić fanom nieco więcej szczegółów o swojej nowej relacji.

Filip Chajzer
fot. Pawel Wodzynski/East News

W maju głośno było o rozstaniu Filipa Chajzera i jego partnerki, Małgorzaty Walczak, z którą doczekał się syna Aleksandra. Celebryta z hukiem zakończył wieloletnią relację, oddając się czułościom z tajemniczą brunetką, zdając się nie zwracać najmniejszej uwagi na fotoreporterów. Wkrótce na sprzedaż trafiła wspólna willa eks-partnerów.

Zobacz także:  Filip Chajzer zdradził, gdzie mieszka. Musiał wyprowadzić się po głośnym rozstaniu. "Ważny moment w życiu"

Filip Chajzer o nowej partnerce: „Taka miłość zdarza się raz”

Romans Chajzera skończył się niemal tak szybko, jak się zaczął – o ciemnowłosej towarzyszce dziennikarza TVN słuch zaginął, a on sam w październiku pochwalił się nową partnerką.

Drugi jest mojej dziewczyny, to znaczy był. Bo już oba nasze

– napisał na Instagramie, zapytany przez jedną z fanek o dwa psy, z jakimi pozował na urlopie w Gdyni.

Więcej informacji na temat nowej wybranki kochliwego prezentera udzielił portal Pudelek.

- Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie – możemy przeczytać.

Redakcja poleca

Syn Zygmunta Chajzera konsekwentnie opiera się przed pokazaniem światu tajemniczej Julii, choć para założyła wspólny profil na Instagramie...swoim psom. Zakochani wybrali się niedawno na Dominikanę, jednak ograniczyli się do publikowania w mediach społecznościowych jedynie zdjęć przedstawiających dziennikarza.

Filip Chajzer postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradził „Faktowi”, że „taka miłość zdarza się tylko raz”. Jak podaje tabloid, prezenter miał po raz pierwszy zobaczyć Julię na nagraniu, jakie oglądał na jednym z przyjęć i od razu stracić dla niej głowę.

On od razu zwrócił na nią uwagę i zauroczył się od pierwszego wejrzenia. Dowiedział się też, kim jest – wyjawił informator cytowany przez portal.

Nowa wybranka Chajzera ma "zajmować kierownicze stanowisko w jednej z międzynarodowych firm" i tak jak on kochać psy.

Myślicie, że niedługo zobaczymy nową ukochaną dziennikarza TVP?

RadioZet.pl/Pudelek.pl/Fakt.pl

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS