Obserwuj w Google News

Ewa z „Sanatorium miłości” nieudolnie poprawiła urodę? Odpowiada na zarzuty

2 min. czytania
03.07.2023 13:46
Zareaguj Reakcja

Ewa z „Sanatorium miłości” znów zaskoczyła fanów wyznaniem. Odniosła się do opinii, jakoby miała majstrować przy swojej urodzie. Jak zwykle odpowiedziała bardzo szczerze.

Ewa z "Sanatorium miłości" TVP powiększyła usta?
fot. screen Facebook Ewa Sitarz

Ewa Sitarz z piątego sezonu „Sanatorium miłości” TVP nie znalazła tego jedynego, ale zyskała grono adoratorów. Nic dziwnego – uwielbia dbać o swoją urodę oraz kondycję. Niektórzy zaczęli dopatrywać się, że uczestniczka poczyniła w wyglądzie spore zmiany. Zarzucano jej operacje plastyczne i regularne ostrzykiwanie się botoksem. Mówiono nawet, że jej usta wcale nie wyglądają na naturalne. Jaka jest prawda?

Zobacz także:  Mariola z „Sanatorium miłości” przeszła operację. Mogło skończyć się tragicznie

Sanatorium miłości: Ewa majstrowała przy swojej urodzie?

Ewa z „Sanatorium” już raz zszokowała publikę – uczestniczka show TVP niedawno pokazała się cała w bandażach. Okazało się, że jest po zabiegu pijawkami na uszy. W ten sposób leczyła stan zapalny i próbowała oswoić swoich fanów z używaniem tych „przeuroczych zwierzątek”.

Teraz Ewa w rozmowie z „Pomponikiem” została zapytana, czy miała robione usta. Niektórzy internauci nawet zarzucali, że jest ofiarą kwasów, ponieważ usta są nierówne i chyba skorzystała „po taniości”.

- Zdementuję to. Ja mam krzywe usta i takie mam. Gdybym miała je zrobione, to zapewne byłyby prościutko zrobione, bo łatwo byłoby sobie dostrzyknąć czegoś tam, żeby mieć równe te usta. Ja jestem Ewa „Krzywousta”. Zresztą Dolly Parton ma identycznie wykrzywione usta, a ja uwielbiam Dolly Parton – tłumaczyła Ewa z „Sanatorium miłości”.

Redakcja poleca

Ewa przyznaje, że chce pozostać naturalna i nie chce robić zabiegów dla czyjegoś „widzimisię”. Jeśli dojdzie do wniosku, że chce coś w sobie zmienić, to to zrobi. Seniorka nie jest też przeciwna żadnym zabiegom.

- Kiedyś, kiedy nie były modne grube usta, ja się wstydziłam tych ust. Teraz muszę się z hejtem użerać, że te usta mam zrobione. I tak źle i tak niedobrze. Ale w sumie ja jestem ze sobą szczęśliwa i się uwielbiam, i wszystko jest ok – skwitowała Ewa.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Te gwiazdy miały operacje plastyczne
8 Zobacz galerię
fot. East News