Obserwuj w Google News

Józef z „Sanatorium miłości” nadal szuka kobiety. Jakie są jego wymagania?

2 min. czytania
28.06.2023 10:33
Zareaguj Reakcja

Józef z „Sanatorium miłości” był uczestnikiem, który przez swoje komentarze poniekąd naraził się widzom, ale ostatecznie większość fanów show gorąco kibicowała mu, aby znalazł ukochaną. Senior pozostał singlem, ale po zakończeniu nagrań do programu TVP miał ogromne wzięcie u pań. Teraz może przebierać w propozycjach i ma konkretne wymagania.

Józef z "Sanatorium miłości" TVP ma powodzenie i wymagania wobec kobiet
fot. screen Facebook Sanatorium miłości TVP

Józef Raciniewski z Sanatorium miłości” ma 69 lat. W przeszłości pracował w kopalni, prowadził też sklep oraz szkołę jazdy. W programie TVP próbował poderwać Ewę, ale ta dała mu kosza i stwierdziła, że w grę wchodzi jedynie przyjaźń. Po zakończeniu nagrań senior był też widywany w towarzystwie Uli ( pojawili się na potańcówce) oraz z Iwoną. Józef opublikował nawet zdjęcie, na którym całuje tą drugą prosto w usta. Jednak nic się nie zmieniło i nadal jest sam.

Widzom „Sanatorium miłości” nie spodobały się początkowo słowa Józefa. Senior jeszcze nie zaczął podrywać, a już krytykował otyłe kobiety. Stwierdził, że takie trudno jest podnieść. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że nie gustuje w tęgich sylwetkach. Teraz znów przypomniał się ze swoimi wymaganiami. Któraś z pań się skusi?

Zobacz także:  Elżbieta z „Rolnika” i Piotr z „Sanatorium” są razem? Bawili się na ślubie

Sanatorium miłości: Józef nie może opędzić się od kobiet, ale ma wymagania

Józef jest w szoku, ponieważ udział w programie zmienił jego życie. Zainteresowane panie zasypują go wiadomościami. Każdego dnia ma możliwość poznać nową osobę – czy w końcu trafi na tę właściwą?

- Nigdy nie brakowało mi propozycji. Ale to, co dzieje się od czasu zakończenia zdjęć, jest istnym szaleństwem. Piszą do mnie panie z całej Polski. Każdego dnia mam nowe wiadomości. Aż trudno się opędzić – mówił senior w rozmowie z „Rewią”.

Jednak to nie wszystko. Józef mocno rozgadał się na temat swoich wymagań. Podbicie jego serca nie należy chyba do najłatwiejszych wyzwań. Jednym z warunków jest wiek – potencjalna partnerka powinna być po 60. roku życia, ponieważ Józefowi nie odpowiada zbyt duża różnica lat w związku.

Redakcja poleca

- Nie może być za gruba, ale też nie za chuda. Taka w sam raz, czyli 70 kilogramów. Kolor włosów nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Chciałbym, aby lubiła się całować, bo ja sam też uwielbiam dawać buziaki. I niech nie będzie zbytnią materialistką, bo ważne, by się dobrze żyło, ale pieniądze nie mogą być najważniejsze – opowiadał Józef w „Rewii”.

Oprócz tego senior chciałby, aby partnerka nie spędzała całego życia na kanapie. Jest aktywnym mężczyzną – wędkuje, pływa, gra na akordeonie, trąbce czy saksofonie. Czy któraś za nim nadąży? Jakieś szanse zawsze istnieją.

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook