Obserwuj w Google News

Elżbieta z „Rolnika” i Piotr z „Sanatorium” są razem? Bawili się na ślubie

2 min. czytania
26.06.2023 15:05
Zareaguj Reakcja

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” już po raz kolejny pokazała się z tym samym mężczyzną – uczestnikiem „Sanatorium miłości” TVP. Bawili się razem na ślubie córki rolniczki. Co łączy Elę i Piotra? Już się wyjaśniło.

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" i Piotr z "Sanatorium miłości" mają romans?
fot. screen Instagram elzbietaczabator

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” nie znalazła w programie TVP miłości do grobowej deski. Chociaż wybrała jednego z panów, Marka, to ta relacja zakończyła się bardzo burzliwie. Rolniczka po wspólnym zamieszkaniu z mężczyzną poznała jego ciemną stronę – miał dogryzać Elżbiecie, wytykać wady, zajmować się tylko telefonem komórkowym i interesowały go pieniądze. Nic dziwnego, że życie miłosne uczestniczki „Rolnika” tak bardzo interesuje panów. Ostatnio kobieta znów pojawiła się w towarzystwie Piotra Huberta Langforta z „Sanatorium miłości”.

Zobacz także:  Kamila z „Rolnika” trafiła do szpitala. Mogło skończyć się tragicznie

Rolnik szuka żony: Elżbieta zabrała Piotra

Elżbieta z „Rolnika” i Piotr z „Sanatorium” są razem? Bawili się na ślubie córki rolniczki. Dumna Ela opublikowała na Instagramie kilka ujęć pary młodej. Świeżo upieczone małżeństwo na jednej z fotografii pozuje z rozanieloną rolniczką oraz Piotrem Hubertem.

Elżbieta Czabator na tę wyjątkową okazję wybrała kobaltową suknię na szerokich ramiączkach. Uwagę na pewno przykuwało rozcięcie do połowy uda oraz złote dodatki. Piotr z „Sanatorium miłości” postawił na tradycyjny czarny garnitur oraz kobaltową muchę, aby pasować do swojej partnerki.

Redakcja poleca

Na innym ze zdjęć Elżbieta pokazała się w kremowej, koronkowej kreacji boho z odsłoniętymi ramionami i prześwitami w dolnej części sukienki. Piotr wybrał białą koszulę w paski z krótkim rękawem. Internauci od razu zaczęli spekulować, że pomiędzy tym dwojgiem coś na pewno iskrzy i to nie przypadek, że znów są widziani razem – i to przy takiej okazji.

- Kochani, pragnę wam powiedzieć, że ja i Piotr Hubert jesteśmy parą, ale przyjaciół. Proszę nie wierzyć w bajki, jakie pisze prasa. Piotr Hubert to szlachetny człowiek o nienagannych manierach, dlatego towarzyszył mi na ślubie córki, za co mu serdecznie dziękuję. Wiem, że życzycie mi dobrze i pragniecie mojego szczęścia. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam gorąco – sprostowała Elżbieta na Instagramie. Niektórzy jednak wróżyli, że z tej przyjaźni może wyniknąć coś więcej.

- Od przyjaźni do miłości jeden krok – czytamy.

- Czasami ze szczerej przyjaźni rodzi się uczucie. Tego Wam kochani życzę – wyrokowała inna osoba.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen