Obserwuj w Google News

Asia z "Sanatorium miłości" w śmiałej stylizacji. Polki uważają, że to nie wiek na takie dekolty

2 min. czytania
30.06.2023 17:10
Zareaguj Reakcja

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" wystąpiła w kampanii  skierowanej do kobiet. 65-letnia była modelka pochwaliła się efektami sesji oraz wydarzeniem w Teatrze 6. Piętro. Uwagę zwróciła jej mocno wydekoltowana stylizacja. 

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" krytykowana za strój
fot. Instagram:@asia.dyrkacz

Joanna Dyrkacz była uczestniczką 5. edycji  "Sanatorium miłości" w TVP. Kobieta wróciła do Polski po 40 latach spędzonych w USA, gdzie imała się różnych zajęć, m.in. pracowała jako modelka. Z czasem udało jej się założyć prywatny teatr oraz własną agencję pośrednictwa pracy. W życiu uczuciowym wiodło jej się trochę gorzej: Joanna była trzykrotnie zaręczona, a jej jedyne małżeństwo nie przetrwało. W programie przyznała się, że przez jednego z byłych partnerów uzależniła się od narkotyków. Co ciekawe, dwa lata temu Joannę Dyrkacz posądzono o romans z Paulem Montaną, byłym już mężem Ilony Felicjańskiej. 

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" odsłoniła dekolt

Asia ma za sobą karierę w modelingu. Gdy mieszkała w Nowym Yorku, dorabiała udziałem w sesjach zdjęciowych. Zresztą zamiłowanie do mody i dbania o wygląd zostało jej do dziś. W "Sanatorium" 65-latka uchodziła za najlepiej ubraną uczestniczkę, a jej naturalny styl był powszechnie chwalony przez internautki.

Gwiazda "Sanatorium miłości" postanowiła przełamać stereotypy przy okazji kampanii "More is more. Less is more". Przedstawiono w niej historie kobiet, które mogą być wzorem i inspiracją do spełniania marzeń w każdym wieku. Asia po tym co przeszła z pewnością może być jedną z nich. W dodatku warto brać z niej przykład jeśli chodzi o ubiór i podejście do mody po sześćdziesiątce. 

Asia pojawiła się na evencie promującym akcję w Teatrze 6. Piętro. Miała na sobie letni zestaw z topem w stylu hiszpańskim, który odsłaniał cały dekolt i ramiona. 65-latka wyglądała w nim świetnie i co najważniejsze nie bała się odsłonić tej części ciała, którą zwykle jej równolatki w Polsce zakrywają. Niestety wśród dojrzałych kobiet wciąż pokutuje przekonanie, że w pewnym wieku nie wypada już odsłaniać ramion. Stereotyp wciąż trzyma się mocno, o czym świadczą komentarze pod zdjęciami wielu polskich gwiazd, które są krytykowane za odsłanianie "nieapetycznie" wyglądających partii ciała i upominane, by włożyły coś bardziej odpowiedniego do ich wieku. Mało tego, podobne przesłanie płynie z rad słynnej mentorki z "Projekt Lady". 

Zobacz także: Mentorka z "Projekt Lady" zbulwersowana starszą kobietą w bieliźnie. "Brakuje ludziom wstydu"

Joasia na szczęści ma w nosie stereotypy i cieszy się niezależnie od wieku.