Obserwuj w Google News

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala. Nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdy 2 plus 1

2 min. czytania
28.06.2023 13:07
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Dmoch, doskonale znana z zespołu 2 plus 1, pod koniec 2022 roku trafiła do szpitala. Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia artystki, która miała odmawiać leczenia.

Elżbieta Dmoch wraca do zdrowia?
fot. screen: Facebook @fani2plus1

Elżbieta Dmoch zyskała ogromną popularność jako wokalistka grupy 2 plus 1. Zespół wylansował takie ponadczasowe przeboje jak "Chodź, pomaluj mój świat", "Windą do nieba" i "Hej, dogonię lato", a głos piosenkarki hipnotyzował słuchaczy. Niestety, w 1992 roku zmarł lider formacji, Janusz Kruk, prywatnie były mąż Elżbiety Dmoch. Artystka załamała się po śmierci muzyka. Media coraz częściej donosiły o jej dziwnym zachowaniu, przebywała w zakładzie psychiatrycznym i zmagała się z problemami finansowymi. Pod koniec 2022 roku piosenkarka upadła we własnym mieszkaniu i trafiła do szpitala. W sieci właśnie pojawiły się najnowsze informacje o stanie jej zdrowia.

Elżbieta Dmoch wraca do zdrowia? Nowe informacje o gwieździe 2 plus 1

Na profilu fanów zespołu 2 plus 1 na Facebooku pojawił się wpis, w którym poinformowano, że Elżbieta Dmoch czuje się o wiele lepiej. Administrator strony miał spotkać się z artystką.

- W piątek, 23 czerwca, miałem niezwykłą okazję, by po raz kolejny spotkać się z Panią Elżbietą Dmoch! Przemiła atmosfera, ciepło i serdeczność bijące od pani Eli, a także mnóstwo ciekawych opowieści ze świata estrady (i nie tylko!) - to cechy najlepiej opisujące to spotkanie. Najważniejszy jest fakt, że pani Elżbieta czuje się znacznie lepiej - relacjonowano.

Artystka miała pozdrowić swoich wiernych wielbicieli.

- W imieniu naszej idolki przekazuję serdeczne pozdrowienia i szczere wyrazy wdzięczności za życzenia, pamięć i wszystkie ciepłe słowa. Jak sama powtarza, zawsze zdumiewa ją fakt powodzenia muzyki 2 plus 1, nawet po tylu latach - czytamy.

Na szczęście Elżbieta Dmoch dopuściła do siebie osoby, które chciały jej pomóc.

Redakcja poleca

Elżbieta Dmoch miała problemy psychiczne. Wokalistka 2 plus 1 czuje się coraz lepiej

Elżbieta Dmoch przez długi czas miała izolować się i odmawiać pomocy. Pobyt w szpitalu miał jednak zmienić podejście wokalistki do zdrowia.

- Najważniejsze jest to, że dała sobie pomóc. To prawdziwy przełom. Wcześniej po prostu odmawiała. Ma teraz pomoc materialną, medyczną, wkrótce czekają ją wizyty u specjalistów i remont mieszkania, które trzeba dostosować do jej potrzeb - pisał Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Muzycznej w rozmowie z "Super Expressem".

Pani Elżbiecie życzymy oczywiście zdrowia.