Obserwuj w Google News

Wtulona w ukochanego Edyta Herbuś pozuje w stroju kąpielowym. Opisała ich relację

2 min. czytania
25.01.2023 19:46
Zareaguj Reakcja

Edyta Herbuś podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje z ukochanym. Celebrytka postanowiła przy okazji szczegółowo opisać ich relację. 

Edyta Herbuś
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Edyta Herbuś opowiedziała o swoim związku. Aktorka i tancerka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w objęciach ukochanego mężczyzny. Z tej okazji postanowiła zdradzić, jak wygląda ich relacja.

Zobacz także: Britney Spears zmieniła imię i zniknęła. Fani są zaniepokojeni najnowszymi doniesieniami

Edyta Herbuś wtulona w ukochanego pozuje w stroju kąpielowym. Opisała ich relację

Edyta Herbuś udostępniła zdjęcie z wakacji z Wietnamu. Jak podaje portal teleshow.wp.pl, Herbuś postanowiła opowiedzieć sporo o tym, jak układa się jej w związku. Tancerka postanowiła wyjaśnić, co różni ją od partnera.

Redakcja poleca

- Mój chłopak nie lubi się fotografować, ja lubię bardzo. Czasami udaje mi się 'ukraść' jakiś wspólny moment. Lubię uwieczniać na zdjęciach 'kadry z życia' i wracać do nich później radośnie. Tak, to też nas różni: JA jestem sentymentalna i lubię 'bujać w obłokach', a ON sprowadza mnie na ziemię, przypominając o mądrości bycia w TU i TERAZ. Ja wciąż robię (podobno) bałagan, a on lubi wokół siebie perfekcyjny porządek. Mamy też wyzwanie w różnicy temperatur, bo ja chcę ciepłego, a on włącza klimę i wiatraki, bo mu wciąż gorąco - wyznała.

Edyta Herbuś dodała, że oboje z partnerem mają "krótkie lonty", ale trenują cierpliwość.

Dużo rzeczy razem trenujemy. Bo kobieca i męska perspektywa różnią się od siebie bardzo. Wymagają kompromisów. Wzajemnej ciekawości. Szacunku. Empatii. Miłości. Lubię tworzyć codzienność w moim 'nieidealnym' świecie. Nic tak nie rozwija, jak relacja z drugim człowiekiem. To najlepsze 'warsztaty rozwoju' jakie można sobie wymarzyć - podsumowała.

Poniżej można zobaczyć wspólne zdjęcie.

Kim jest ukochany Edyty Herbuś?

Piotr Bukowiecki jest producentem telewizyjnym, a rozpoznawalność przyniosła mu relacja z Dorotą Gardias. Z Edytą Herbuś poznali w 2017 roku. Ma troje dzieci, w tym mamą jednego z nich jest Dorota Gardias.

Zobacz także: Huczy o rozwodzie Piotra Cugowskiego. Juror "The Voice" chwali się już nową narzeczoną

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl