Dramat Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka drżała o członka rodziny. W jakim jest stanie?

02.02.2023 13:45

Małgorzata Kożuchowska przekazała przykre wieści na temat ukochanego członka jej rodziny. Niestety potrzebna była operacja. Aktorka wróciła już do domu i przekazała internautom najnowsze wieści. "Będzie dobrze".

Małgorzata Kożuchowska
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Małgorzata Kożuchowska ma za sobą trudne chwile. Aktorka, uwielbiana za rolę Hanki Mostowiak w "M jak miłość", udostępniła na Instagramie smutny post, w której poinformowała o operacji swojego psa Greya. Niestety ukochany pupil gwiazdy miał poważny problem zdrowotny i musiał niezwłocznie przejść zabieg. Zestresowana Małgorzata Kożuchowska poprosiła swoich fanów, by trzymali kciuki za powodzenie operacji. Gdy tylko Grey wrócił do domu, aktorka przekazała nowe wieści o jego stanie.

Pies Małgorzaty Kożuchowskiej miał operację 

Na szczęście operacja czworonoga zakończyła się pełnym sukcesem. Grey przejdzie teraz rekonwalescencję tylnej łapy, która na razie została unieruchomiona specjalnym opatrunkiem.  

Już w domu. Łapa ocalona! Będzie dobrze! Dziękujemy za wszystkie miłe słowa wsparcia i kciuki - przekazała Małgorzata Kożuchowska, zamieszczając zdjęcia pupila wypoczywającego w towarzystwie jej drugiego czworonoga, suczki Miluni. 

Małgorzata Kożuchowska nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z chorobą swojego psa. Buldog angielski Małgorzaty Rozenek, George, także musiał przejść operację kolana. Z kolei suczka Olgi Bołądź zmaga się z poważną chorobą nowotworową i jest w trakcie chemioterapii. Ponadto internautów zasmuciła wiadomość, że nie żyje ukochany pies Michała Wiśniewskiego

grey
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_
grey2
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_
grey3
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_
loader