Obserwuj w Google News

Olga Bołądź przekazała smutne wieści. "Jesteśmy pod opieką świetnych onkologów"

2 min. czytania
26.01.2023 15:47
Zareaguj Reakcja

Olga Bołądź, która jest w ciąży, przekazała na Instagramie zasmucającą wiadomość. U jej pupilki zdiagnozowano ciężką chorobę, która wymaga leczenia onkologicznego. Aktorka podjęła dramatyczną walkę. 

Olga Bołądź
fot. Pawel Wodzynski/East News

Olga Bołądź, którą ostatnio można oglądać w świetnej roli w serialu "Matka", przechodzi spore zmiany życiowe. W grudniu na urodzinowej gali Polsatu Olga Bołądź ujawniła, że jest w ciąży. Za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej drugie dziecko, owoc związku z Jakubem Chruścikowskim, znanym właścicielem warszawskich klubów. Z jednego z poprzednich związków aktorka ma 9-letniego syna. Niestety w ostatnim czasie radosne wyczekiwanie na potomka zakłóciły aktorce poważne problemy. 

Redakcja poleca

Olga Bołądź walczy o życie suczki

Olga Bołądź musi mierzyć się z ciężką chorobą swojej ukochanej suczki Lusi. U buldożki francuskiej zdiagnozowano raka płuc. Gwiazda jednak robi wszystko, aby uratować swoją pupilkę i znalazła dla niej najlepszych specjalistów. 

- Kiedy choruje Twój najlepszy przyjaciel Lusia. Niestety nasz pies ma trudny czas, ale ten, który nam pozostał, wyciśniemy do końca. Będziemy walczyć do momentu kiedy, nie zobaczymy, że masz już dosyć i czas odpuścić. Lucha, kocham Cię całym moim ludzkim sercem. Psia mać, walczymy! - napisała na Instagramie Olga Bołądź. 

Suczka jest poddawana terapii onkologicznej, która na szczęście zaczęła przynosić rezultaty. Stan Lusi jest stabilny. W ostatniej relacji Olga Bołądź zamieściła nagranie, na którym buldożka całkiem żwawo ruszała się na spacerze. Aktorka jest dobrej myśli. 

- Lucha jest bardzo dzielna. Jesteśmy pod opieką świetnych onkologów i dziękuję Wam za wszystkie polecajki i namiary na specjalistów - przekazała. 

lusia
fot. Instastories:@olgaboladz_official
lusia2
fot. Instastories:@olgaboladz_official