Obserwuj w Google News

Fani Piaska i Majewskiej oszukani. Po pieniądzach nie zostało ani śladu

2 min. czytania
02.02.2023 12:21
Zareaguj Reakcja

Fani Andrzeja Piasecznego, Alicji Majewskiej i Michała Bajora zostali oszukani. Kupili bilety na koncerty gwiazd, które się nie odbyły. Teraz po pieniądzach nie ma ani śladu. Artyści są oburzeni.

Andrzej Piaseczny Alicja Majewska
fot. Piotr Molecki/East News

Fani między innymi Andrzeja Piasecznego nie mogą odzyskać pieniędzy za bilety. Koncerty organizowane przez agencję Scena Konesera nie odbyły się – według oświadczeń gwiazd firma miała nie wywiązywać się z postanowień umów i nadużyć zaufania wielu podmiotów.

Zobacz także:  Uśmiercili Piaska. To zdjęcie wywołało ponure skojarzenia

Andrzej Piaseczny jest oburzony sytuacją

- Dla Waszego i naszego dobra nie możemy tolerować sposobu pracy w/w organizatora, który nie wywiązując się z postanowień naszych umów, nadużył nie tylko naszego zaufania, ale także firm scenotechnicznych z nami współpracujących, narażając je na poważne straty finansowe. Sytuacja, w której koncerty z kompletem wyprzedanych biletów są wielokrotnie przenoszone na inne terminy bądź odwoływane, naraża również i Was na straty, a naszą wiarygodność jako wykonawców stawia pod znakiem zapytania – oświadczył Andrzej Piaseczny.

Przez taki obrót spraw fani Alicji Majewskiej, Michała Bajora, Andrzeja Piasecznego, zespołu Raz Dwa Trzy czy Edyty Geppert stracili szansę na zobaczenie swoich ulubieńców oraz odzyskanie pieniędzy. Koncerty z dnia na dzień były odwoływane, a posiadacze biletów nie zostawali wpuszczani na wydarzenia inicjowane przez innego organizatora.

Redakcja poleca

Poszkodowani postanowili współpracować i założyli specjalną grupę na Facebooku. Fanom chce też za darmo pomóc jedna z kancelarii – Everberg. Sprawa nie wygląda na prostą. Poza tym ze Sceną Konesera nie ma żadnego kontaktu. Profil firmy zniknął z Facebooka, strona www jest w przebudowie, a próba połączenia na podane numery telefonu spełza na niczym.

Kancelaria Everberg apeluje, aby zgłaszały się do niej wszystkie poszkodowane osoby. Jest też prośba o przesyłanie wypełnionych oświadczeń do 10 lutego. Dzięki temu prawnicy będą mogli szybciej zacząć działać w sprawie.

RadioZET.pl/Se.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS