,

Andrzej Piaseczny wróci do TVP? Zastanawiająca wypowiedź

10.12.2022 16:38

Andrzej Piaseczny wróci do TVP? Piosenkarz od pewnego czasu nie ma raczej czego szukać w telewizji publicznej. Wiele osób zdziwiło się więc, kiedy podjął współpracę przy filmie „Ania”. Czy był to przełomowy krok w kontekście ewentualnego powrotu?

Andrzej Piaseczny
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Andrzej Piaseczny został zwolniony z TVP i tym samym przestał być jurorem w „The Voice Senior” tuż po feralnym nagraniu z urodzin. Wykrzykiwano w nim dość niecenzuralne słowa w kierunku PiS oraz Konfederacji. Potem Piasek przeszedł do Polsatu oraz zdobył się na coming out. Czy po tym wszystkim jeszcze ma szansę na powrót do TVP?

Zobacz także: W TVP wbili szpilę Andrzejowi Piasecznemu. To mogło zaboleć

Andrzej Piaseczny wróci do TVP?

Piasek bardzo długo współpracował z Anną Przybylską, dlatego zdecydowano się zaprosić piosenkarza do pomocy przy produkcji filmu dokumentalnego o aktorce. W rozmowie z „Wirtualną Polską” gwiazdor przyznaje, że chociaż pojawiły się z jego strony pewne wątpliwości, to czasem warto nagiąć pewne zasady, jeśli oczywiście cel jest tego wart.

- Są ludzie i wartości ważniejsze niż urazy. Są ludzie, dla których warto jest czasem przekroczyć pewną granicę – mówił Piasek dla „Wirtualnej Polski”.

Andrzejowi Piasecznemu udało się zapoznać z nowym prezesem TVP, Mateuszem Matyszkowiczem. Na razie nie wiadomo, czy szef telewizji publicznej dałby piosenkarzowi zielone światło na powrót, ale sam Piasek nie wyklucza, że to z czasem może się wydarzyć.

Piasek chętnie wróciłby do TVP, jeśli stacja byłaby bardziej tolerancyjna dla osób, które mają inne zdanie. Wiadomo, że Mateusz Matyszkowicz już powoli wprowadza pewne zmiany w telewizji publicznej. Czy na naszych oczach wydarzy się przełom?

RadioZET.pl/Wirtualna Polska

loader
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Logo radiozet Dzieje się