Obserwuj w Google News

Doda i Andrzej Piaseczny w konflikcie. Wszystko przez Nergala?

2 min. czytania
25.10.2022 16:49
Zareaguj Reakcja

Doda i Andrzej Piaseczny chyba nie pałają do siebie sympatią. Muzycy wielokrotnie wypowiadali się krytycznie na swój temat. Ostatnio w ich medialnej relacji ponownie powiało chłodem. Czy na ich konflikt miał wpływ Nergal?

doda-w-konflikcie-z-andrzejem-piasecznym-przez-nergala
fot. Piotr Kamionka/East News, Wojciech Strozyk/East News, TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny w ostatnim wywiadzie został zapytany o medialną aferę, przez którą miał stracić posadę w TVP. Były juror „ The Voice Senior” został nagrany przez Nergala podczas imprezy urodzinowej, na której wzniesiono toast, wykrzykując hasło znane uczestnikom protestów organizowanych na przełomie 2020 i 2021 roku. Andrzej Piaseczny nie chowa jednak urazy do Adama Darskiego za umieszczenie w sieci filmu, na którym nawołuje, by „j*bać PiS”.

„Nerguś” jest urwisem i myślę sobie, że gdyby miał drugą szansę, to zrobiłby to samo. (…) Nie potrafiłem się gniewać na niego, choć faktycznie sprawa była niespecjalnie dla mnie przyjemna. Natomiast w życiu zdarzają nam się różne kiepskie rzeczy i trudno, trzeba to jakoś dźwigać. Nie bądźmy cieniasami, czy jak to mówił minister Ziobro, miękiszonami

- powiedział w rozmowie z Pomponikiem Piaseczny, który od dawna przyjaźni się z Nergalem. Właśnie zażyłość piosenkarza z byłym partnerem Dody miała wpłynąć negatywnie na jego relacje z Rabczewską.

Redakcja poleca

Doda o byłym partnerze i jego przyjaźni z Piasecznym: „Nie każę znajomym opluwać go w mediach”

Doda zapytana przez dziennikarza Vivy o chłodne relacje z Andrzejem Piasecznym podkreśliła, że niechęć muzyka do jej osoby wynika prawdopodobnie z bliskiej znajomości Nergala z „Piaskiem”.

Nigdy w życiu nie miałam z nim żadnego sporu. On faktycznie mnie nie lubi. (…) Uważam, że Nergal zachował się tragicznie w stosunku do mnie. Nie mam z nim kontaktu i nie chce mieć, natomiast nie każe moim przyjaciołom być niemiłym dla niego albo opluwać go w mediach.

W przeszłości Rabczewska skrytykowała internetowy wpis Piasecznego, który jeszcze przed coming-outem powiedział głośno o swojej wierze w Boga, niejako nawiązując do obchodów miesiąca dumy społeczności LGBT+. Piaseczny nie pozostał jej dłużny i na pytanie prowadzącego podcast „Wprost Przeciwnie”, czy ogląda reality-show piosenkarki „12 kroków do miłości”, odpowiedział przecząco, przyznając, że „stara się być daleko od ludzi, którzy są w typie charakterologicznym Dody”.

Andrzej niedawno odniósł się do pogłosek o niechęci do Rabczewskiej. Na plotki o wpływie Nergala na jego relacje z Dodą zareagował szerokim uśmiechem.

Publiczna wiedza podpowiada, że nie wolno jej podpadać. Nawet to, że wyszła z podcastu „Kędziora” i Wojewódzkiego, to był jakiś chwyt marketingowy. (…) Szkoda wchodzić w pyskówki

- zakończył rozmowę Piaseczny, podkreślając, że osoby publiczne muszą liczyć się z tym, że ich poczynania będą podlegać ocenie i krytyce. Wyznał też, że nie boi się konfrontacji z Dodą.

Myślicie, że chłodne relacje Dody i Piasecznego z czasem przerodzą się w pełnoprawny konflikt?