Obserwuj w Google News

Doda nie wystąpi w Opolu? „Wypier*alaj. Odpie*dol się, rób sobie sama festiwal”

2 min. czytania
05.06.2023 16:45

Doda nie wystąpi na jubileuszowym festiwalu w Opolu? Jej recital, który zaplanowano na 9 czerwca w pierwszy dzień imprezy, stoi pod znakiem zapytania. Gwiazda zapłakana relacjonowała na Instastories, co stało się na próbach. Reżyser miał rzucać wulgaryzmy w jej stronę.

Doda
fot. screen Instagram dodaqueen

Doda miała być jedną z gwiazd opolskiego festiwalu – jednak czy na pewno wystąpi 9 czerwca przed całą Polską? Jej recital zaplanowano podczas konkursu „Debiutów”. Gwiazda pełna zapału już szykowała olśniewające kreacje, ale co teraz? Doda opowiedziała o scysji z reżyserem koncertu. Roztrzęsiona i zapłakana nie wierzyła w to, jak została potraktowana.

Zobacz także:  Doda wspomina pobyt w prokuraturze. Na przesłuchanie trafiła przez swojego ex

Doda nie wystąpi w Opolu? Jest roztrzęsiona

Gwiazda była pełna ekscytacji, gdy planowała swoje show. W poniedziałek zorganizowano próby wizualizacji, które nie poszły po myśli Dody. Była w szoku i było jej przykro, że reżyser wprowadził negatywną atmosferę i wręcz kazał jej „wypie*dalać’. O co poszło?

- Jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec, nie? Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w du*ę. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: „Wypier*alaj. Odpie*dol się, rób sobie sama festiwal” - relacjonowała Doda.

Redakcja poleca

Za reżyserię „Debiutów” odpowiada Mikołaj Dobrowolski, na którego barkach spoczywały m.in. eurowizyjne występy Krystiana Ochmana i Blanki. To z nim nie dogadała się Doda? Artystka wręcz tryskała radością na swój powrót do TVP – po kilku latach bana na Telewizję Polską zapowiedziała show, jakiego dawno nikt nie widział. Niektórzy już poważnie wątpią, że występ dojdzie do skutku. Z drugiej strony TVP strzeliłaby sobie kolano i wybuchłby kolejny skandal, który trudno byłoby uciszyć.

- Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole. Ja jestem po ciężkiej sytuacji w moim życiu. Naprawdę przeszłam różne sytuacje, w których musiałam się mierzyć z takim traktowaniem w pracy przez najbliższą mi osobę. I takim pastwieniem się psychicznym. Ja po prostu tego nie przeżyję teraz. Nie mogę pracować w takich warunkach. Zbuntował całą ekipę. Wszyscy dostali wiadomość. Zostali sami operatorzy, którzy pomagali mi skończyć wizualizacje [...]. Reszta zeszła z planu i mnie zostawiła po jego wiadomości do nich. Bardzo chcę zrobić ten festiwal. Przygotowaliśmy się wszyscy na maksa. Bardzo mi zależy, ale nie da się w takiej atmosferze, po prostu – mówiła Doda na Instastory.

Czy Doda ostatecznie pojawi się w Opolu? Na razie nic nie jest pewne, a wszystkiego dowiemy się na dniach. Artystka nie chciałaby rezygnować z recitalu, a TVP z takiej gwiazdy.

doda-nie-wystapi-w-opolu
fot. screen Instagram dodaqueen
doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News