Obserwuj w Google News

Conan Kaźmierski dostaje paczki od fanów. Pochwalił się prezentem

2 min. czytania
24.02.2023 20:35
Zareaguj Reakcja

Syn „królowej życia” Dagmary Kaźmierskiej może liczyć na swoich fanów. Conan Kaźmierski pochwalił się w mediach społecznościowych paczką, jaką dostał od jednego z internautów. „Mega się jaram” – napisał na Instagramie pokazując wymarzony prezent.

Conan Kaźmierski
fot. Screen Instagram/conanbestia

Dagmara Kaźmierska jest jedną najbardziej popularnych gwiazd programu „Królowe życia” emitowanego na antenie TTV. Obecnie spełnia się jako internetowa influencerka, a w jej ślady postanowił pójść Conan Kaźmierski. 23-letni syn celebrytki studiuje medycynę, ale udaje mu się znaleźć czas na aktywność w mediach społecznościowych.

Zobacz także:  Oficjalny koniec „Królowych życia”. Dagmara Kaźmierska komentuje

Conan Kaźmierski rozpoznawalność zyskał dzięki znanej mamie

Conan Kaźmierski dał się poznać szerszej publiczności występując u boku Dagmary Kaźmierskiej w „Królowych życia”. Gwiazda często podkreśla, że z synem łączy ją silna więź. Jakiś czas temu chwaliła się sukcesem ukochanego jedynaka.

Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się synem, który dostał się na dobre studia, to już coś. Z wielką dumą oznajmiam wam, że Conanek dostał się na medycynę

– napisała na swoim instagramowym profilu zadowolona mama.

W ostatnim wywiadzie Kaźmierska nie szczędziła Conanowi ciepłych słów.

Nie wiem skąd on ma taką głowę, ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. (…) Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem

 – chwaliła syna w rozmowie z portalem Party.pl.

Redakcja poleca

Conan Kaźmierski dostaje paczki od fanów. Ten prezent sprawił mu radość

Conan Kaźmierski zebrał dość liczne grono fanów – jego profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 200 tysięcy użytkowników. 21-latek dzieli się z internautami relacjami ze swojego codziennego życia, podróży czy... studia nagraniowego. Jedną z pasji syna „królowej życia” jest bowiem rap – celebryta dedykował Kaźmierskiej jeden ze swoich utworów zatytułowany „Dla Mamy”.

12 kwietnia najważniejsza dla mnie data/bo kitrałem te pieniądze już od małolata/Dla ciebie mamusiu/Żebym najlepszy prezent mógł dać/Ty nauczyłaś mnie kochać/Chciałbym przestać się jeszcze tylko ludzi bać/Zaufać równie jak tobie/Równie wspaniałej i pięknej osobie/Co dzień dla niej się starać i stawać na głowie

– brzmi początek utworu Conana.

To właśnie z muzyką związany jest prezent, jaki Kaźmierski otrzymał od jednego z fanów – w paczce znajdowały się płyty rapera Bonusa RPK.

Dostałem paczkę od fana. Mega się jaram. Dziękuję ci bardzo! Każdą z tych płyt znam, tym bardziej będzie grało

 – napisał pod zdjęciem zadowolony gwiazdor.

Lubicie Conana Kaźmierskiego?

RadioZet.pl/Party.pl

Screen Instagram/conanbestia
fot. Screen Instagram/conanbestia
Dagmara Kaźmierska
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News