Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska jako 18-latka. "Królowa życia" pokazała zdjęcie z młodości. "Jak Madonna" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
26.01.2023 11:42
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska podzieliła się z fanami archiwalnym zdjęciem. "Królowa życia" pokazała, jak wyglądała w wieku 18-lat. Zachwyceni internauci porównali młodszą wersję celebrytki do Madonny.

Dgmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska weszła do światka krajowych celebrytek z dużym rozmachem. Gwiazda programu " Królowe życia" zdobyła sympatię wielu widzów, którym nie przeszkadza nawet jej kryminalna przeszłość i wyrok za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i zmuszanie kobiet do prostytucji. Przebojowa 47-latka jest dziś znana z kosztownych podróży, zamiłowania do medycyny estetycznej i poczucia humoru. Wielu wielbicieli, którzy zastanawiali się, jak Dagmara wyglądała przed laty, mogło zaspokoić ciekawość, podziwiając najnowsze zdjęcie opublikowane przez "królową życia" w mediach społecznościowych.

Dagmara Kaźmierska w wieku 18 lat. Gwiazda "Królowych życia" na archiwalnym zdjęciu

Na profilu Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać celebrytkę młodszą o niemal 30 lat. Jak poinformowała sama "królowa", fotografia została wykonana po 18. urodzinach. Kilka dekad różnicy widać wyraźnie w stroju, w jakim pozuje Dagmara.

- A któż to taki piękny i młody ? Chwila po 18. urodzinach. Skóra, fura i komóra. Komóry nie było, ale kowbojki i Swatch. Boże, jak ja się na ten piękny, kolorowy zegarek cieszyłam. Człowiek kiedyś z takich drobnych rzeczy miał niesamowitą radochę. Teraz dzieciakom trudno dogodzić. Zegarek mam gdzieś do dziś. Znajdę, to wam pokażę. Piękny był. I to nie reklama, żeby nie było. Całuję mocno kochani. I cieszcie się nawet bzdurkami - napisała.

Kaźmierska archiwalnym zdjęciem wywołała falę nostalgii wśród swoich wielbicieli.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z młodości. "Królowa życia" wyglądała jak Madonna?

Fani Dagmary nie kryli zachwytu nad jej archiwalnym zdjęciem. W komentarzach podkreślano, że wyglądała pięknie, a jej syn Conan nie wyprze się podobieństwa do mamy. Celebrytkę, prawdopodobnie za sprawą ubioru i fryzury, porównano nawet do młodej Madonny.

- Ale na tym zdjęciu widać jak Conan do ciebie podobny jest.

- Dagmarciu, cały Conan. Wykąpana mama! A tak serio, to wyglądasz jak Madonna.

- Uroda jednak nie przemija. Pani Dagmarka była, jest i będzie królową. Piękna twarz, figura jak ta lala, czad.

- Jaka Pani Dżaga, ogień - czytamy.

A jak wam podoba się Dagmara sprzed lat?