Zamknij

Dagmara Kaźmierska w objęciach dwóch dwudziestolatków. Kobieta zdradza, jak podrywać młodszych

24.01.2023 22:29

Dagmara Kaźmierska to prawdziwa „Królowa Życia“. Gdzie się nie pojawi, robi furorę. Uczestniczka wspomnianego programu „Królowe Życia“ znowu zaskoczyła swoich fanów. W najnowszym filmiku na swoim InstaStories pochwaliła się pląsami w towarzystwie dwóch o połowę młodszych mężczyzn. Wiemy, jak Kaźmierska skomentowała pikantne nagranie.

Dagmara Kaźmierska w objęciach dwóch dwudziestolatków. Kobieta zdradza, jak podrywać młodszych
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dagmara Kaźmierska obściskuje się z dwoma dwudziestolatkami – taka informacja krzyczy do nas z nagłówków różnych polskich portali plotkarskich. Obok takiej informacji nie można w końcu przejść obojętnie. Uczestniczka programu „Królowe Życia” i autorka dwóch książek autobiograficznych, pochwaliła się tanecznym rytmem i umiejętnością „dzikich pląsów” podczas wakacji. Jej wideo, na którym obtańcowuje dwóch młodych mężcyzn, stało się hitem sieci.

Dagmara Kaźmierska i dwóch „małolatów”

W niedzielę 22 stycznia 2023 roku wieczorem „Królowa Życia” wrzuciła na swoje konto na Instagramie – obserwowane przez ponad milion fanów @Queen_of_life_77 – wideo, na którym na parkiecie tańcuje z dwoma młodzianami.

– STARA , BO STARA ALE DWÓCH MAŁOLATÓW JESZCZE OBTAŃCOWAŁA. Dzień dobry Robaczki ❤ I SŁOWO NA NIEDZIELĘ Bo bawić trza się UMIĆ Kochani❤Buziaki ❤ - napisała egzaltowanym językiem na swoim koncie.

Dagmara Kaźmierska na parkiecie. Fani oszaleli z zachwytu

Fani oszaleli na punkcie materiały wideo. Ponad minutowy filmik zebrał w ciągu kilku godzin ponad 34 tysiące „lajków“, a wpis skomentowano podan 414 razy. W większości są to przychylne uwagi, chwalące kroki taneczne kobiety oraz jej bezkompromisowe podejście do życia.

Wielu fanów podkreśla też, że „wiek to tylko liczba“, a Kaźmierska powinna zachowywać się tak, jak chce i na ile lat się czuje.

Czytaj także: Antonio Banderas twierdzi, że zawał serca to najlepsza rzecz, jaka mu się przydarzyła

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów