Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska kupuje posiadłość za fortunę. Jak prawdziwa królowa życia

2 min. czytania
03.02.2023 13:52
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska, najwyraźniej zamierza udowodnić, że zasługuje na tytuł królowej życia. Celebrytka szykuje się do zakupu nowej posiadłości w Egipcie. W sieci pokazała zdjęcie, na którym widać plażę, morze i basen. Kto królowej zabroni?

Dagmara Kaźmierska kupuje posiadłość za fortunę. Jak prawdziwa królowa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Pięć minut sławy w przypadku Dagmary Kaźmierskiej zmieniło się w kilka lat. Gwiazda "Królowych życia" zabłysnęła na szklanym ekranie jako szczera do bólu, zabawna i pełna radości osoba. Nie udało jej się jednak uniknąć kontrowersji, ponieważ na jaw wyszło, że Kaźmierska w przeszłości została skazana za sutenerstwo. Mimo to influencerka zdołała uniknąć katastrofy PR-owej i wciąż ma swoich fanów.

Zobacz także: Laluna pokazała twarz po operacji. „To już choroba psychiczna”

Dagmara Kaźmierska będzie pławić się w luksusach. Kupuje "królewską" posiadłość

Dagmara Kaźmierska ma mnóstwo pomysłów na siebie. Oprócz tego, że parała się stręczycielstwem, była także pisarką (wydała dwie książki), influencerką i gwiazdą telewizji. Na dodatek wciąż nie ma dosyć i wciąż szuka sposobów na zarobek. Niedawno wpadła na pomysł, by otworzyć własną agencję nieruchomości w Egipcie.

Wygląda na to, że do spełnienia marzeń o własnym biznesie niewiele jej brakuje. Celebrytka pokazała internautom miejsce, które chce kupić.

Popatrzcie, tu jest najlepsze miejsce w Hurghadzie. No coś pięknego. Na wyciągnięcie ręki morze. No i nie wiem, co robić. Brać? Czy nie brać? Kurde. Chyba brać, będziecie mieli gdzie wynajmować - powiedziała.

Na zdjęciach, które zamieściła w sieci, możemy zobaczyć niezwykle malowniczy krajobraz. Plaża, morze, basen... Trzeba przyznać, że ta inwestycja nie wygląda na tanią. Ale kto królowej zabroni?

Dagmara Kaźmierska kupuje posiadłosć za fortunę
fot. Screen/Instagram: @queen_of_life_77

Źródła: RadioZET.pl