Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska szczerze o pobycie w więzieniu. Nie była tam „Krolową Życia”

2 min. czytania
23.11.2022 17:54
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska to jedna z najsłynniejszych uczestniczek popularnego programu „Królowe Życia”. Teraz bohaterka uchyla rąbka swojej bogatej przeszłości i mówi o życiu za kratkami. Co dokładnie powiedziała?

Dagmara Kaźmierska szczerze o pobycie w więzieniu. Nie była tam „Krolową Życia”
fot. Damian Klamka/East News

Dagmara Kaźmierska to " Królowa  Życia", która ma za sobą burzliwą przeszłość. W poprzednich latach odsiadywała karę pozbawienia wolności z powodu "działania w zorganizowanej grupie przestępczej", która uprawiała "stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji". Jak czytamy na portalu Wirtualna Polska, Kaźmierska udzieliła niedawno szczerego wywiadu na temat swojego pobytu za kratkami. 

Temat wypłynął, gdy Kaźmierska ogłosiła, że pracuje obecnie nad drugą książką. Po sukcesie pierwszego wydawnictwa – "Prawdziwa historia Królowej Życia" tym razem zdecydowała się opowiedzieć o czasie, który spędziła w więzieniu. "Za kratami" ma już wkrótce ukazać się na polskim rynku.

Redakcja poleca

Kaźmierska brutalnie o życiu za kratami

W niedawnym wywiadzie, udzielonym magazynowi Świat Gwiazd, Kaźmierska wprost powiedziała o więźniarskim życiu.

– Buro, szaro i ponuro. Jest to miejsce, w którym, wbrew pozorom, nie ma spokoju [...]. Każdy człowiek powinien mieć swoją przestrzeń, spokój, mamy go w domu – zdradziła.

Dagmara Kaźmierska podkreśliła także, że warunki w polskich więzieniach są "niczym przedszkole" w porównaniu z tym, co dzieje się w innych rejonach świata.

- Kryminał to jest takie miejsce, że nie decydujesz o swoim życiu w ogóle. Nie ma szans. Ktoś decyduje za ciebie [...]. Więzienie to nie wczasy. U nas w Polsce to i tak jest za dobrze w kryminale. Jakby widzieli, jak jest w kryminale w Egipcie, w Turcji, w Rosji, to by się śmiali z kryminału w Polsce. W Egipcie czy na Zanzibarze co sobie uchowasz, wyhodujesz, roślinka wyrośnie, to zjesz. Państwo nie da jedzenia. To są więzienia. U nas jest przedszkole – zdradziła w rozmowie.

Czytaj także:  "Goście" - zwiastun i recenzja jednego z najbardziej przerażających thrillerów ostatnich lat [WIDEO] 

RadioZET.pl/WP.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo