Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" dumna z syna. Conan został lekarzem? "Moja duma"

2 min. czytania
20.11.2022 17:25
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że syn Conan jest jej oczkiem w głowie. Teraz pochwaliła się fanom kolejnym sukcesem pociechy, która poświęciła się medycynie. Czy już niedługo potomek gwiazdy "Królowych życia" rozpocznie karierę lekarza?

Dagmara Kaźmierska z synem i Conanem
fot. screen: Instagram @conanbestia /

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia największa gwiazda " Królowych życia". Dzięki reality-show TTV dołączyła do grona krajowych celebrytek, choć jej kryminalna przeszłość nadal wzbudza ogromne kontrowersje. Wierni fani jednak wierzą w przemianę, jaka zaszła w skazanej za zmuszanie kobiet do prostytucji i udział w zorganizowanej grupie przestępczej gwieździe. Z zainteresowaniem śledzą jej życie prywatne, którym dzieli się w internecie. Dumna Dagmara za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się kolejnym sukcesem ukochanego syna. 

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska chwali się sukcesem syna. Conan odnosi sukcesy jako student medycyny

Oczkiem w głowie Dagmary Kaźmierskiej jest jej ukochany syn. Conan Kaźmierski zwany "Bestią" miał zadatki na celebrytę, jednak zdecydował się na poświęcenie nauce. Ku wielkiej radości mamy zamiast sławy wybrał studia i dostał się na medycynę.

- Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się synem, który dostał się na dobre studia, to już coś. Z wielką dumą oznajmiam wam, że Conanek dostał się na medycynę - cieszyła się na Instagramie Kaźmierska.

Okazuje się, że Conan świetnie radzi sobie na studiach medycznych i jest już na trzecim roku. Szczęśliwa i dumna mama poinformowała o tym swoich wielbicieli za pośrednictwem Instastory.

- Moje serce. Moja duma. Moje "dotorre". Już na trzecim roku. Yupiii - napisała w relacji 47-latka.

Syn Dagmary opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze stetoskopem na szyi, które podpisał cytatem z Hipokratesa.

- Primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić - przyp. red.) - napisał ukochany potomek gwiazdy "Królowych życia".

Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Post Dagmary Kaźmierskiej
fot. screen: Instagram @queen_of_life_77