Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska z nowym partnerem? Pokazali się pod prysznicem [FOTO]

2 min. czytania
15.11.2022 16:09
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z pewnym mężczyzną. Była bohaterka "Królowych życia" zamieściła też relację spod prysznica, w której widzimy, jak młodszy przyjaciel myje jej włosy. W komentarzach popłynęły gratulacje od fanów. Kim jest towarzysz Dagmary Kaźmierskiej? 

Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" nigdy nie mówiła, kto jest jej życiowym partnerem. Przez lata fani łączyli ją z Jackiem Wójcikiem, przyjacielem z programu, ale w jednym z wywiadów Kaźmierska zapewniła, że "Dżejk" to tylko jej dobry kolega i nic więcej. - Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego - zapewniła, ale nie chciała zdradzić szczegółów. 

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska z mężczyzną na zdjęciu. To jej partner?

Królowa życia na razie o ukochanym milczy. Ostatnio jednak zamieściła zdjęcia ze sporo młodszym mężczyzną. Podpisy sugerowały, że jest w nim zakochana. Mało tego, na Instastory Dagmara i jej towarzysz pokazali się razem pod prysznicem

Część obserwatorów była święcie przekonana, że Dagmara Kaźmierska właśnie pochwaliła się swoim związkiem. W komentarzach popłynęły gratulacje. Jednak co bystrzejsi fani nie dali się zwieść i szybko wyśledzili, że młodszy towarzysz królowej życia to Marian Nawrocki, właściciel biura rachunkowego, z którym Kaźmierska zna się od dłuższego czasu. W dodatku fani ustalili, że mężczyzna ma partnera

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska ma za sobą jedno małżeństwo, które zakończyło się po 21 latach. Owocem tamtej relacji jest syn Conan. Gwiazda do dzisiaj z sentymentem wspomina byłego męża. 

dagmara
fot. Instastories:@queen_of_life_77
dagmara2
fot. Instastories:@queen_of_life_77