Obserwuj w Google News

Edzia z "Królowych życia" ofiarą stomatologa? "Ja bym dentystę pozwała do sądu" [FOTO]

1 min. czytania
18.11.2022 16:45
Zareaguj Reakcja

Edzia z "Królowych życia" pochwaliła się efektami wizyty u stomatologa. Zdaniem części internautów celebrytka wygląda okropnie i powinna pozwać lekarza za to, co zrobił z jej zębami. Naprawdę jest aż tak źle?

Edzia z "Królowych życia"
fot. screen: Instagram @edzia_official_

" Królowe życia" wylansowały wielu celebrytów. Obok Dagmary Kaźmierskiej kontrowersyjnemu programowi popularność zawdzięcza między innymi Edyta Nowak-Nawara, wśród widzów lepiej znana jako Edzia. Gwiazda reality-show była krytykowana za publikowanie przerobionych zdjęć i odmładzanie się na siłę. Tym razem postanowiła pochwalić się fanom garniturem nowych zębów i po raz kolejny musiała mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Czy rzeczywiście coś poszło nie tak i Edyta powinna wyciągnąć konsekwencje wobec lekarzy?

Redakcja poleca

Edzia z "Królowych życia" pochwaliła się nowymi zębami. Gwiazda "Królowych życia" została oszpecona?

Na profilu Edzi na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym celebrytka chwali się śnieżnobiałymi zębami. Niestety, zdaniem części fanów klinika dentystyczna, zamiast poprawić jej urodę, mocno ją skrzywdziła.

- Niech się Pani nie obrazi, ale te "nowe zęby" nie są pod panią dobrane, mega sztucznie i moim zdaniem bardziej szpecą.

- Pani Edyto, z przeróbką zębów to Pani przesadziła.

- Ja bym dentystę pozwała do sądu za takie coś - czytamy w komentarzach.

Wielu wielbicieli Nowak-Nawary było oburzonych złośliwymi komentarzami i podkreślało, że gwiazda "Królowych życia" wygląda bardzo dobrze. Sama zainteresowana także pokusiła się o krótki, acz wymowny komentarz.

- Nic wam nie pasuje. Dramat - oceniła surowo.

A jak wy oceniacie nowy wygląd Edzi?