Obserwuj w Google News

Izabela Macudzińska wróciła z nową twarzą. Internauci są zachwyceni

2 min. czytania
18.11.2022 13:18
Zareaguj Reakcja

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" zaskoczyła fanów ekstremalną przemianą. Gwiazda sceny rozrywkowej zrezygnowała z doczepów i pokazała się internautom w zupełnie nowej fryzurze. Czy ta metamorfoza wyszła jej na dobre?

Izabela Macudzińska wróciła z nową twarzą. Internauci są zachwyceni
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wygląda na to, że Izabela Macudzińska zadomowiła się w świecie show-bizu. Po tym, jak zdobyła rozpoznawalność dzięki "Królowym życia", postanowiła wziąć byka za rogi i zapisała się do programu "Damy kontra wieśniaczki". Od tamtej pory grono jej fanów stale się powiększa. Macudzińska wielkimi krokami zbliża się do statusu internetowej celebrytki.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z nowym partnerem? Pokazali się pod prysznicem [FOTO]

Izabela Macudzińska przeszła metamorfozę

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, była "Królowa życia" lubi zaskakiwać. Było o niej głośno na przykład, kiedy urządziła pijacką imprezę w pociągu. Poza tym Izabela Macudzińska schudła prawie 20 kilogramów, stosując bardzo restrykcyjną dietę, a teraz zdecydowała się na kolejny radykalny krok. Celebrytka zrezygnowała z doczepów i pokazała się fanom zupełnie nowe oblicze.

Kochani, często zadajecie mi pytania o moje włosy, o przemiany i kombinacje, jakie z nimi robię, o to, czy aby na pewno przedłużanie nie niszczy moich włosów, jak wyglądają moje włosy po przedłużaniu, czy są zdrowe, czy zniszczone ? A więc kochani, powiem tak. Ja, od kiedy pamiętam, przedłużam lub zagęszczam włosy. Swoje zawsze miałam i mam bardzo gęste, ale struktura mojego włosa jest cienka, a kocham mega objętość od zawsze — tłumaczyła Macudzińska.

Internauci byli zachwyceni. Sekcję komentarzy natychmiast zalała fala słów uznania dla nowego image'u celebrytki. — W tych naturalnych wygląda pani o niebo lepiej, moim zdaniem, bardziej z pazurem; Różnica jest ogromna, oczywiście, że lepiej w doczepach. Nieporównywalnie gęstsze; W krótkich bosko  komplementowali Macudzińską.

Źródła: RadioZET.pl