Obserwuj w Google News

Bonus RPK aresztowany. Znany polski raper trafił do więzienia

Piotr Krajewski
1 min. czytania
21.11.2019 10:17
Zareaguj Reakcja

Bonus RPK trafił do więzienia. Znany polski raper został aresztowany w poniedziałek i przewieziony do zakładu karnego, gdzie decyzją sądu ma odbyć karę 5,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności za handel narkotykami.

Bonus RPK aresztowany znany polski raper trafił do więzienia
fot. Youtube

Bonus RPK trafił do więzienia. Został aresztowany za handel narkotyki

Bonus RPK trafił do więzienia za handel narkotykami. W poniedziałek znany polski raper został zatrzymany przez policję i przewieziony do zakładu karnego. Mężczyzna miał stawić się w więzieniu już 2 września, ale nie zrobił tego ze względów zdrowotnych. Przeszedł operację.

Informację o aresztowaniu Bonusa RPK przekazała jego partnerka za pomocą mediów społecznościowych. Potwierdziła, że będzie walczyć o kasację wyroku.

Hej, miałam nadzieję, że ten dzień nigdy nie nadejdzie i nie będę musiała tego pisać.. ale niestety... 18.11 Oliwier został zatrzymany i przewieziony do Zakładu Karnego. Pomimo że 29.11 odbędzie się kolejne posiedzenie o odroczenie kary nie dało się nic zrobić. Oliwier się nie ukrywał, normalnie funkcjonował, wracał ze studia do Nas do domu i przy kontroli drogowej jako pasażer został wylegitymowany, był nakaz doprowadzenie dlatego go zatrzymali… Oczywiście się nie poddajemy i będziemy walczyć dalej nadzieja w kasacji i ułaskawieniu. Trzymajcie kciuki — czytamy w oświadczeniu partnerki rapera.

Bonus RPK został skazany przez Sąd Okręgowy w Warszawie na 5,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności i karę finansową w wysokości pół miliona złotych. Raper miał handlować narkotykami w latach 2008-2010.

RadioZET.pl/se.pl,cgm.pl/PK